НОУ_Нейм• 04 июня 2023

Я служу в ЗСУ, а мій чоловік доглядає за п´ятьма дітьми

Уявлення суспільства про традиційні гендерні ролі в сім´ї мають критичний характер, коли це стосується військових. Прийнятною в загальному уявленні є модель стосунків, у яких чоловік – військовий із цивільною партнеркою або обидва партнери військові. Сім´я офіцерки Збройних сил України Оксани Іванець не відповідає жодній із цих моделей, адже вона чинна військова, а її п´ятеро дітей разом із чоловіком за спільним рішенням сьогодні перебувають за кордоном.
Charming• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
И сразу пятерых! Тут наших одного не уговоришь родить, а она впятеро план перевыполнила, да еще воюет! Героиня дважды)
Та не воює вона))) сидить в тилу, героїчно чергує. А чоловік 5 дітей доглядає по закордонах. Чи не героїня
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
До підполковника дослужила, 25 років на службі
ksena555• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Нас привчають, до того, що головною в суспільстві та в родині має бути жінка. І ось вам наочний приклад, не бачу в цьому нічого поганого, скоріше захоплююся, що є по-справжньому сильні жінки)
Якою сильною не була б жінка, але завжди вона потребує чоловіка сильнішого за себе, щоб почуватися захищеною разом з дітьми.
Сила жінка в її слабості))
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляksena555
Сила жінка в її слабості))
Але ж і є жінки-керівниці, котрі постійно мають відчувати себе головною, командувати та мати владу. Таким більше підійде в партнери м´який та спокійний чоловік.
Re1ne• 04 июня 2023
Так она просто военкор
peti• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Не думаю, що вона десь воює. В штабі сидить.
Леди Репях• 04 июня 2023
Ответ дляАмарилис
Щось старшу доньку стало жаль
Согласна. Ребёнок грустный. Вряд ли она получает достаточно внимания.
ElenaMari• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
И где она воюет , в каком то офисе?
ElenaMari• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Нормальный. Дети с мужем в безопасности, мама страну защищает)
Ну так все мы дома , а они сбежали
ElenaMari• 04 июня 2023
Ответ дляirina _d
Она рожала троих
Двое усыновление
Для кого она их родила и усыновила для папы
ElenaMari• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Сильная мать с детьми
Contento• 05 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Берите пример)
Только после вас. Вы же уже на фронте и пишете на форум из окопа ? правда ?)))
ElenaMari• 05 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Не в том дело. Я не знаю в своем окружении тех, кто риснет в наше время пятерых на ноги поставить. А как же свои хочушки, эт сколько зарабатывать надо?
Вот она наверное начальник, не простая , поэтому и зарабатывает
Contento• 05 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Так у вас ни жены , ни детей нет. Что вам мешает страну защищать ?
ElenaMari• 05 июня 2023
Ответ дляirina _d
Ну, она на таможне 14 лет отработала, там можно и десять детей на ноги поставить)
Это сейчас она журналист военный, и то, муж поработал в Польше, и устал, она всех содержит материально)
Я думала она снайпер, с ружьём бегает, на таможне, особенно нашей , это бабло рубка полная, там зарплату не снимают, а сейчас золотое дно))
ElenaMari• 05 июня 2023
Ответ дляCharming
А ещё они такие гулящие ой закрывайте тему
ElenaMari• 05 июня 2023
Мне жалко мальчишек которых убивают простых, они сильные они герои
AnnaOst• 05 июня 2023
Читала статтю і...я мабуть не настільки прогресивна жінка як про себе думала до цього. Бо мені стало шкода мужика
AnnaOst• 05 июня 2023
А ще коли прочитала статтю подумала про неї що вона така собі типова (чи типовий?) Мачо. Альфасамка. Коротше як на мене це про патріархат навпаки а не про рівність партнерів
Numerologist• 05 июня 2023
Кто мы такие чтобы судить? Никто.
Соната любви• 05 июня 2023
Ответ дляSaBllya
Кто мы такие чтобы судить? Никто.
ну может другие мужчины тоже хотели бы выехать заграницу, а их жены устроиться на теплое место. а потом героически рассказывать- какие молодцы.

в чем подвиг то?
Nathalie27• 05 июня 2023
Дуже поганий приклад для виправдання жіночої мобілізації
Lily-2020• 05 июня 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Ага. Взгляд такой не детский у неё. Видно припахали помогать с младшими
Но какая же она красивая