НОУ_Нейм• 04 июня 2023

Я служу в ЗСУ, а мій чоловік доглядає за п´ятьма дітьми

Уявлення суспільства про традиційні гендерні ролі в сім´ї мають критичний характер, коли це стосується військових. Прийнятною в загальному уявленні є модель стосунків, у яких чоловік – військовий із цивільною партнеркою або обидва партнери військові. Сім´я офіцерки Збройних сил України Оксани Іванець не відповідає жодній із цих моделей, адже вона чинна військова, а її п´ятеро дітей разом із чоловіком за спільним рішенням сьогодні перебувають за кордоном.
OOH• 04 июня 2023
Удалено администрацией...
Pavelolka• 04 июня 2023
Ну там по дяде видно кто в доме хозяин. И что?
inresta• 04 июня 2023
ради бесплатной квартиры
Pavelolka• 04 июня 2023
Ответ дляOOH
Удалено администрацией...
Старый заблокировали ))
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Старый заблокировали ))
Страничку взломали, пароль забыл
Vivianna_• 04 июня 2023
Ответ дляPavelolka
хах , кстати да )))
чаревна• 04 июня 2023
Ответ дляPavelolka
И я так подумала, папа у них мама.
По теме, это их жизнь, их выбор.
Что обсуждать, не знаю.
Они оба молодцы!
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляinresta
ради бесплатной квартиры
Ради бесплатного интима)
ku4eravaku4erava• 04 июня 2023
Главное молодец жиночка, не полнилась родить
Bejza• 04 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Перше, що я подумала, коли на фото глянула
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
И сразу пятерых! Тут наших одного не уговоришь родить, а она впятеро план перевыполнила, да еще воюет! Героиня дважды)
Впереди Тапок• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Держите нас в курсе
Амарилис• 04 июня 2023
Щось старшу доньку стало жаль
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляВпереди Тапок
Держите нас в курсе
Берите пример)
Амарилис• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Берите пример)
Поганий приклад. Подивіться уважно на фото, там лише четверо дітей, а дорослих троє, одна з яких безвідповідальна.
darsi• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Ради бесплатного интима)
Что за пошлые намеки?
Впереди Тапок• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Берите пример)
Спасибо, мне комфортна моя жизнь
Впереди Тапок• 04 июня 2023
Ответ дляАмарилис
Щось старшу доньку стало жаль
Ага. Взгляд такой не детский у неё. Видно припахали помогать с младшими
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляАмарилис
Нормальный. Дети с мужем в безопасности, мама страну защищает)
ksena555• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Ненормальна, як на мене, модель сім´ї де ролі змінені місцями.
Чоловік має бути сильним, а жінка тендітна
irina _d• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Она рожала троих
Двое усыновление
julia_kid• 04 июня 2023
I шо ?
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляksena555
Нас привчають, до того, що головною в суспільстві та в родині має бути жінка. І ось вам наочний приклад, не бачу в цьому нічого поганого, скоріше захоплююся, що є по-справжньому сильні жінки)
anta_res• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Она не обязательно воюет. Можно быть в ЗСУ в тылу и по месту жительства проходить службу. Ей, как многодетной, такое право предоставлено законом.
natapril• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Родить не проблема, если их кто-то другой воспитывает.
julia_kid• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Всі жінки різні , кожному свое
Не бачу навіщо мусолить цю сімью , навіть до старшої доньки причепились і обсудили , вона просто доросла і не хотіла фоткатись ../ жінка активна - хоче служити ..
що тут такого не звичайно ?
автор НОУ_Нейм • 04 июня 2023
Ответ дляirina _d
Она рожала троих
Двое усыновление
Не в том дело. Я не знаю в своем окружении тех, кто риснет в наше время пятерых на ноги поставить. А как же свои хочушки, эт сколько зарабатывать надо?
debor_a• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
А вы уверены, что на 5 остановится?
Brichka_04• 04 июня 2023
І що? Їм так зручно. Можливо він рукастий, з гарною професією. Якщо що, то зможе дітей на ноги поставити.
irina _d• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Ну, она на таможне 14 лет отработала, там можно и десять детей на ноги поставить)
Это сейчас она журналист военный, и то, муж поработал в Польше, и устал, она всех содержит материально)