Уявлення суспільства про традиційні гендерні ролі в сім´ї мають критичний характер, коли це стосується військових. Прийнятною в загальному уявленні є модель стосунків, у яких чоловік – військовий із цивільною партнеркою або обидва партнери військові. Сім´я офіцерки Збройних сил України Оксани Іванець не відповідає жодній із цих моделей, адже вона чинна військова, а її п´ятеро дітей разом із чоловіком за спільним рішенням сьогодні перебувають за кордоном.
Впереди Тапок• 04 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
И сразу пятерых! Тут наших одного не уговоришь родить, а она впятеро план перевыполнила, да еще воюет! Героиня дважды)
Держите нас в курсе
Впереди Тапок• 04 июня 2023
Ответ дляАмарилис
Щось старшу доньку стало жаль
Ага. Взгляд такой не детский у неё. Видно припахали помогать с младшими
Ответ дляksena555
Ненормальна, як на мене, модель сім´ї де ролі змінені місцями.
Чоловік має бути сильним, а жінка тендітна
Нас привчають, до того, що головною в суспільстві та в родині має бути жінка. І ось вам наочний приклад, не бачу в цьому нічого поганого, скоріше захоплююся, що є по-справжньому сильні жінки)
Ответ дляНОУ_Нейм
Она не обязательно воюет. Можно быть в ЗСУ в тылу и по месту жительства проходить службу. Ей, как многодетной, такое право предоставлено законом.
Ответ дляНОУ_Нейм
Всі жінки різні , кожному свое
Не бачу навіщо мусолить цю сімью , навіть до старшої доньки причепились і обсудили , вона просто доросла і не хотіла фоткатись ../ жінка активна - хоче служити ..
що тут такого не звичайно ?
Brichka_04• 04 июня 2023
І що? Їм так зручно. Можливо він рукастий, з гарною професією. Якщо що, то зможе дітей на ноги поставити.
Ответ дляНОУ_Нейм
Не в том дело. Я не знаю в своем окружении тех, кто риснет в наше время пятерых на ноги поставить. А как же свои хочушки, эт сколько зарабатывать надо?
Ну, она на таможне 14 лет отработала, там можно и десять детей на ноги поставить)
Это сейчас она журналист военный, и то, муж поработал в Польше, и устал, она всех содержит материально)