Яжемать Мне можно• 04 июня 2023
Паспортний сервіс на Петрівці, Городок
Не можу записатися онлайн, там на місці можна записатися в чергу, хто робив паспорт недавно?
Бабка-ежика• 04 июня 2023
Приходите и вживую все делаете. Там нормально, свободные операторы всегда есть
Потребую апгрейду• 04 июня 2023
Очереди нет, 23.05 забирала готовый паспорт, но я ещё записывался онлайн, людей мало.
Яжемать Мне можно
• 05 июня 2023
Ответ дляenglish book
Останній раз коли там були, то жива черга.
За 7 днів теміново зараз роблять, все ок?
english book• 05 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Зараз не знаю.
Знайомий отримав за 15тий робочий день.Два місяці тому. Терміновий.
Яжемать Мне можно
• 05 июня 2023
Ответ дляenglish book
Зараз не знаю.
Ого((( дякую
english book• 05 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ого((( дякую
Можливо щось змінилося, і вже швидше роблять. Це і так добре, бо півроку тому було мінімум місяць.
Вони попереджають, що строк 7 робочих днів зараз не завжди діє, із за ситуації в країні. Це і тривоги, і логістика матеріалів для виготовлення паспортів.
Яжемать Мне можно
• 05 июня 2023
Ответ дляenglish book
Ок, буду сподіватись встигнемо
Мій не такий• 05 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
На 06.06. є багато вільних місць, і в Городок у тому числі.
Тиждень тому забрали терміновий, який робили 10 днів (з доставкою).
Яжемать Мне можно
• 05 июня 2023
Ответ дляМій не такий
Якщо 10 днів то ок, всім дякую