Funnykids• 05 июня 2023

Репетитор до вступу у Технічний ліцей

Дівчатка,потрібен вчитель,щоб підготував дитину до вступу у технічний ліцей у 5клас. Буду вдячна за контакти.
Лівий берег.Дякую
ЛюбовьЯ• 05 июня 2023
на сайті 142 ліцею є приклади завдань, задачі на врожайність ще порішайте, готувались самі, без репетитора
Анна-3f64• 05 июня 2023
Дочка вчилась у 142 , вступила до 9 класу і вийшла на відмінно. Готувалась з репетитором рік, було важко, вступила єдина на потоці. Але ж 5 клас можливо і самому повирішувати за зразками, як написпли вище, там інакше набирають класи, не такий великий конкурс. В цьому році вступ?
данка• 05 июня 2023
На Тампере вступали, думаю, і ви туди. На сайті ліцею шукала. Мерзляк підручник математика. Ще кенгуру можна на сайті поробити, якщо буде час. Ми в 5 кл не вступили, бо готувались лише зі мною 2 тижні ( спонтанно надумали, взнали про набір в 5 кл в травні). Вже в 6 вступили. В 5 кл були 1-2 задачі точно з кенгуру.
данка• 05 июня 2023
Коли старша дитина вступала в 7 кл, то знайшли завдання на 30 аркушах. Робили все з репетитором 1 місяць майже щодня.
Для 6 кл так багато не знайшли. Для 5го декілька аркушів знаходили. Для старших ще на сайті мат ліцею правого берега шукали, багато було за попередні роки. В мене голова кругом йшла, коли робили з дитиною.
vetka• 05 июня 2023
Ответ дляданка
а у вас залишились ці завдання для 7 класу?
в мене син вже навчається в Технічному, але трохи поганяла б його влітку)))
данка• 05 июня 2023
Світланка, не залишились. Повикидала, то 21 рік був.
Син 6 закінчив, чи 7?
Julbars• 05 июня 2023
А где вы нашли эти 30 листов заданий, и нам бы хотелось посмотреть))
данка• 05 июня 2023
Ответ дляJulbars
Я вже не пам´ятаю. Ніби на сайті ліцею за попередні роки. Я вже й чоловіка запитала, чи не лишилось в нього на флешці, бо друкував він. Ще попрошу сина пошукати на сайті, в інеті. Я лише розв´язувала з сином, запам´ятала цей процес добре
Якщо я знайду я напишу
Нам тоді дуже допомогло, що ми пройшли ці завдання, вони були складніші програми звичайної школи
Кирилл Дутик-11e8• 09 июня 2023
Ви можете пошукати на цьому сайті https://bukischool.com.ua/tutors/istoriya-ukrayiny але там лише онлайн
Merie_25• 30 июня 2023
Ми спочатку самостійно готувались до вступу в ліцей Шевченка і не вступили. А потім уже з репетитором вивчали математику + фізику під конкретний ліцей. Нам радили на всі 100, щоб не втратити часу знову!

Від щирого серця рекомендую, 0971481125 Марія.
Вона реально заглиблюється індивідуально у вашу проблему навчання і знає як швидко її вирішити! Результат гарантований! ЇЇ багато знають в Києві!
автор Funnykids • 01 июля 2023
Ответ дляMerie_25

Дякую