сою не люблю• 07 июня 2023

Дівчатка, продублюю тему від 05.06) Чиї діти уже здавали НМТ, напишіть

Дівчатка, продублюю тему від 05.06) Чиї діти уже здавали НМТ, напишіть, будь ласка
Куплю орехи• 07 июня 2023
Что написать ?

автор сою не люблю • 07 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Что написать ?
Які завдання були?
Пошаманю• 07 июня 2023
Раніше всі здавали ЗНО одночасно і не було хитрож…пих, які шукали завдання )
Освічую темряву• 07 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Я теж не зовсім зрозуміла, як це може бути нмт в різні дні. Основна і додаткова сесії - цього дрстатньо.
автор сою не люблю • 07 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Які завдання були?
У екзаменаційної комісії спитайте . Одразу з відповідями нехай дадуть
автор сою не люблю • 07 июня 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ще одна) Де ви злість берете?)

автор сою не люблю • 07 июня 2023
Дякую за інформативні відповіді) І да, будьте добріші, злість з‘‘їдає людей. Ніхто не збирається нічого шукати в тому числі відповіді) Але ж ні, «советчица» як завжди, мололці, дівчатка! Тему можна закривати
Белая котичка• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Раніше діти писали ЗНО, 4 предмети по 3 години, кожен, + твори сюди входили, а зараз - якийсь нещасний тест, ще й розкажіть, які завдання були.
Жах. Не справедливо.
Омлетик• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
навіщо тоді вам ця інфо*?
автор сою не люблю • 07 июня 2023
Ответ дляОмлетик
навіщо тоді вам ця інфо*?
А що такі питання не задавалися раніше да і заборонено таке запитувати???
Омлетик• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Ще раз - поясність мені дурній (і іншим ’совЄтчіцам’, які по вашому ’мелять’) - навіщо Вам така інфо якщо ви не зацікавлені в мінімізації розумовних зусиль своєї дитини?
автор сою не люблю • 07 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Щоб така як ви та інші мали що запитати) я про свою дитину взагалі нічого не писала, не напрягайтесь, і заспокойтесь)
Омлетик• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
я не напрягаюсь :) я веду з Вами діалог бо мені треба побайдикувати

А Ви виглядаєте смішно в свої оправдовуваннях

Певно, інфо про завдання вам потрібно аби самій сісти і ’пощелкать’ їх....

нє?))))
Омлетик• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Чим раніше умовна мати зрозуміє, що підтримати попу умовній 15-16-17 річній дитині - то зло для самої дитиини, тим швидше ця умовна дитна зможе бути щасливою у становленні власного світу без туалетної бумажки від мамки....
Щебетушка• 07 июня 2023
Мой сдавал в прошлом году во второй или третий день. Так вот после его сдачи уже активно в сети были варианты вопросов. Было обидно, те кто писал позднее, конечно, уже меньше волновались. Но это все было среди детей, во всяких группах абитуриентов. Но малой и я тогда подписывались на все что только можно.
Щебетушка• 07 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Зря вы так. Я в прошлом году с сыном вместе и в кабинете регистрировалась, и на консультации онлайн по расстановки приоритетов ходила. Вместе искали информацию, считали баллы. Поступил куда хотел и уехал жить в другую страну. Сам живет, сам решает все свои вопросы по учебе, аренде, жизни. Зачем тратить нервы ребенка, если можно ему помочь пройти часть пути с наименьшими затратами нервов... их и так еще будет предостаточно.