LentochkaV• 05 июня 2023

Бачили, вагнера постріляли руська армія

В Бахмуті
А потім вагнер захопив командира російської армії.
Бо ті мінували відходи да й ще стріляли по своїм.Там черті що з керуванням. Хай перестріляють самі себе
автор LentochkaV • 05 июня 2023
Такі гарні новини прочитала вранці.
Хай стріляються.
автор LentochkaV • 05 июня 2023
ще знову пишуть що ми наступаємо
Вже все побіділі. Я думаю, що це як ’ вовки, вовки,’ хай чекають і думають де.
_Olka_• 05 июня 2023
Яке дивне самогубство! ©)
автор LentochkaV • 05 июня 2023
Вагнера взяли в полон підполковника кадрової армії рф. Написали про це. А потім ще й виклали відео.

І ці люди називали нас країною 404.

Це ж просто пи@. По-перше приватні військові компанії і загалом найманці в рф заборонені. Тим не менш Вагнер існує. І всім пофіг. Під час відступу Вагнеру, кадрові військові рф мінують шляхи відходу Вагнерів. Вагери намагаються размінувати їх. Їх обстрілюють і тоді Вагнери вступають у бій(!) з кадровою армією(!!) та беруть в полон(!!!) командира 72й бригади підполковника (!!!!) утримують і допитують його(!!!!!) та публікують допит у офіціальному каналі(!!!!!!) прес-служби пригожина. І їм за це що? Правильно. Нічого.

А могли б і кувалднуть чувака без будь-яких проблем.

Уявіть себе рівень деградації держави.

А памʼятаєте як бункерний дєд звертався до українських військових? Ну отета «берите власть в свои руки! Похоже, нам с вами будете легче договориться, чем с этой шайкой наркоманов и неонацистов». Здається Зеленському час звертатися до російської армії та пропонувати чмобікам взяти владу в свої руки, бо з Києвом простіше домовитися ніж з бандою урок та поварів. Хоча ні. Краще не Зеленський, а хтось ще. Отєта орейро буде.

jif• 05 июня 2023
То й нехай)
Piracanta• 05 июня 2023
Ответ дляLentochkaV

І ці люди називали нас країною 404.

Уявіть себе рівень деградації держави.

А что нового? Старые добрые заградотряды.
оле-чка• 05 июня 2023
Мне когда-то открылся ролик о изнасиловании русского русским, до сих пор тошнит
Як він його умоляв не чіпати, як він плакав. Я наче свідком побувала.
автор LentochkaV • 05 июня 2023
Ответ дляоле-чка
Фууу
Олена Oza• 05 июня 2023
я вчера виде видела.матери и жены мобилизированых из зажопинска ,сибирячки,собрались толпой и ревут -путин памагии.наших мущин мобилизировали насильно и отвезли на сво и насильно к вагнерам приписали и кинули на ноль сразу.и нет весточки 40 дней.владимир владимирыч паамааагиии !!!!!
Леска• 05 июня 2023
Най буде
Олена Oza• 05 июня 2023
ЧВК Вагнер ищет физически крепких мужчин,которым нет тридцати и не будет
чир• 05 июня 2023
Царев ежедневно постит простыни о срачах с участием пригожина. Кусочек -

В сухом остатке мы имеем следующее: на территории РФ находится частная армия, слабо контролируемая Кремлем, готовая к неповиновению и гражданской войне, и набирающая очки зрительских симпатий в медийном поле под это дело. Уже не раз и не два звучали заявления уровня «придем в Москву, на Красную площадь, в Минобороны, в Белгород».
Ситуация выглядит все более странной и одновременно все менее контролируемой, уважаемые читатели.
Wendy Rhoades• 05 июня 2023
пусть еще путіна захватит в плен, я бы ему за такое и медальку выдала)
Ну или камеру покомфортнее.
MarryV• 05 июня 2023
Ответ длячир

Когда они уже к Цареву без царя в голове нагрянут.