Чи знаєте ви походження і значення цього свята?
Результат:
вже голосів:
40 (51.95%)
Ні
26 (33.77%)
Так
11 (14.29%)
Щось чула
Підмітайло• 05 июня 2023
Бога, сына и святого духа?
Я неверуюшая, но люблю историю и библию читала.
Вільний митець• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Це свято народження Церкви Христової.
Почніть з легшого, зі сходження Святого Духа на апостолів на 50й день після Пасхи:)
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Це свято народження Церкви Христової.
Так разве не апостол Пётр считается основателем христианской церкви и первым Папой Римским?
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляВільний митець
Это предсказывал Христос)
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
В цей день на апостолів злинув Дух Святий, вони отримали розуміння Слова Божого і силу від Бога щоб проповідувати Євангелію. Так народилась Церква Христова.
Я помню еще, чтг этот праздник был утвержден на вселенском соборе в Константинополе (Византия)
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ні. Апостол Петро ніколи не був Папою Римським.
Ай, ай. Шо жеж вы основ не знаете ))
Млинці зі смайликом• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Це свято народження Церкви Христової.
І навіть така відповідь мені ні про що не говорить.
Дедалі частіше люди почали відходити від церкви і вірувань. Всі події пов‘язані з церквою, стають схожі на традиції. Люди хрестять дітей, святять воду, паски і т д, просто по звичці, а не через релігійні перконання. Люди не вникають в суть дійств, а роблять на автоматі. Гадаю, що поняття релігій і самі релігії виживаються з життя люей, з розвтком все нових знань і економічно-технологічного прогресу.
Тантрический кекс• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
День, коли почалася ця ахінея, коротше.
Ответ дляМлинці зі смайликом
Віра і релігія - це різні поняття. Релігії процвітають, віра слабне.
короткопамятна• 05 июня 2023
Ответ дляПідмітайло
Ай, ай. Шо жеж вы основ не знаете ))
то что с католической церкви себе придумали и считают не значит что это было. Никаких доказательств этому нет
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Як він міг бути главою того, що в той час навіть не існувало? А вважати можна, що завгодно.
Ну как это не существовало-то? Церковь основал сам Иисус, а в 40х годах 1 века уже был Апостольский собор. Иисус сам назвал Петра основателем Церкви
Я говорю тебе: ты Пётр, и на сем камне Я создам Церковь Мою, и врата ада не одолеют её; и дам тебе ключи Царства Небесного: и что свяжешь на земле, то будет связано на небесах, и что разрешишь на земле, то будет разрешено на небесах.
Мф. 16:18-19
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ длякороткопамятна
Так ничему совершенно нет доказательств.
Вообще первую библию написали в 300 году н.э., никаких более ранних свидетельств нет на самом деле))
Ответ длякороткопамятна
а вы им прямо шах и мат в самое сердце, у вас есть специальное образование,вы перечитали кучу духовной литературы,откуда такая категоричность?
Ответ дляПідмітайло
Мф. 16:18-19
Петро засновник Церкви Христової, а не якоїсь конфесії.
Ответ дляoboeva
Основа всього Біблія. Якби скажімо в Діяніях Апостолів був описаний факт створення католиської церкви та заснування посади Папа Римський - тоді б це був факт.
Ответ дляSvitlo_
опять же, может мы с вами это не читали,или это утрачено в переводе, здесь должны специалисты отвечать
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Католицька церква признала існуючий переказ. І там ні слова про католицьку церкву.
Потому что церковь была одна до раскола в начале 2го тысячелетия))
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Так вы и писали о нарождении Церкви Христовой, а не конфессии))
Підмітайло• 05 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Библия была написана в 300х годах первого века, когда пап было уже куча.