БолеИменее• 05 июня 2023

С этого месяца ФОП 3я группа снова платят налоги?

А можно закрыть фоп прям сразу?
Хвильоватиша• 05 июня 2023
ФОП 3 група не звільнювалась від сплати податків. Завжди платили. Пільга була тільки для 1 і 2 групи.

Добро с Кулаками• 05 июня 2023
В смысле сразу ? С оборота , каждые 3 месяца платят
Завтра не пью• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
ЄСВ можна за себе не сплачувати
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляЗавтра не пью
ЄСВ можна за себе не сплачувати
Так по ЄСВ змін і немає, не платите-немає стажу. Зміни тільки по єдиному податку. А ЄСВ - це соціальний внесок.
Ондатрова шуба• 05 июня 2023
С 1 липня
автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
те единый теперь обязательно платить?
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
те единый теперь обязательно платить?
Для 3 групи єдиний потрібно було платити весь час. Ви на якій групі? Бо щось ви то ЄСВ, то про єдиний.
автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
не надо было платить во время военного положения никаких налогов. а с июня какой-то надо. вот хочу уточнить
вы не в теме, зачем вы пишете? у меня не стояло вам задачи объяснять
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
Я якраз в темі. Читайте ПКУ. І не пишіть дурниць.

автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
это вы не пишите
Радикальная• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Для третьей группы можно было перейти на 2% ЕН, а так же можно было не платить ЕСВ за себя.
С 01.07. все эти льготы убираются
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
это вы не пишите
Мені здається, що ви нарошно наганяєте паніку. Ви вмієте читати Закони?
автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляРадикальная
С 01.07. все эти льготы убираются
а, с 01.07 - спасибо!
автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
вы уже надоели
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляРадикальная
С 01.07. все эти льготы убираются
Перейти можна, але податок платили) 2%. Єсв так звільнили.
Радикальная• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Конечно платили,но это была поблажка на время военного положения. А сейчас наверное война закончилась
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
вы уже надоели
Це ви надоїли, мабуть з рашки пишите. Мабуть українську не розумієте, тому і закони не читаєте.
Добро с Кулаками• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
🤦‍♀️це вже звыздець якийсь .. фоп = рашка 🤯
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляРадикальная
Не війна закінчилась, а пільга. Наприклад інші поблажки ( реєстрація ПДВ, здача звітності, сплата ПДВ), вже давно закінчилися, ще з червня 2022р.

автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
та клиника какая-то, я в шоке
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Автор, ви трохи дивна, Не хочете слухати поради, то й не потрібно. Але за недоїмку з єдиного податку, переводять на загальну систему. Можете нічого не сплачувати, а загальна система- після 1млн ще й платник ПДВ.
Добро с Кулаками• 05 июня 2023
Ответ дляРадикальная
По законам их в последнее время все закончилось вы правы .
Добро с Кулаками• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Так рашка при чем ?? Остальное все понимают .
Хвильоватиша• 05 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Тому що ПКУ не розуміють українською) Там чітко написано, що пільги по єдиному податку тільки для 1 і 2 групи. Якщо людина читала, то все зрозуміло. Як можна писати, що 3 група не повинна ніяких податків не платити? Так хтось прочитає і теж буде стверджувати. Тому у мене один варіант- людина з раши і не знає наших Законів. Все).
Удачная• 05 июня 2023
Ответ дляБолеИменее
у мене для вас погана новина. якщо ви на 3 групі і декларували дохід, то мали сплачувати єдиний податок обовязково! В іншому разі двійка вашому бухгалтеру
автор БолеИменее • 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
я не декларировала доход его нету
Сяду на шию, дорого!• 05 июня 2023
Ответ дляРадикальная
У части населения ее и не было.
Добро с Кулаками• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
У вас перебор рашы честное слово , некоторые не умеют читать законы и это не их вина , государство всех хочет сделать фопами и бухгалтерами даже если бедолаги не имеют экономического образования . Вроде внятно объяснила .
ХвилювАллочка• 05 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
А якщо нема прибутку? Нуль. Третя група. Що тоді, підкажіть, будь ласка
ХвилювАллочка• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
А якщо декларувала нуль, тоді як? В сенсі в звітах 0.00 грн