КокошинЭль• 05 июня 2023
А є взагалі чоловіки, що не сплять з усіма підряд?
Тема можливо не дуже коректно написана. Навіяно темою про проституток. Я от доволі гидлива. І один з найбільших страхів - підчепити який букет. При цьому якщо в відносинах, то в ліжку майже без табу.
Ні, я розумію, що він не буде цнотливим. Я сама вже давно не така. Але ж і після табуна різнокаліберних жінок не хочеться. Бо мало лі?
Чи кожен раз бігати здавати аналізи?
Потринділиця• 11 июня 2023
Ответ дляD_A_V
я не знаю що пристижно, що ні.
Я відмовився від стосунків з колишніми повіями елітного рівня
відмовився від стосунків з іноземками які заробляють на онліфанс
Може комусь таке буде норм:
у кожного свої власні ваги, мірило
Може комусь таке буде норм:
у кожного свої власні ваги, мірило
А почему отказались то? В чем причина?
Ответ дляПотринділиця
А почему отказались то? В чем причина?
Причина в том, что, когда ты пробуешь некоторые вещи в жизни,- ты меняешьсь и никогда( не верьте врачам психологам и тп), никогда ты не станешь прежним. Потому они на моих внутренних весах не достойны чистых честных отношений ( человек, убивший человека, никогда не сможет вернуть все назад, человек евший человека тоже и тп). После проституции в цивилизованном мире годами как от наркомании и алкоголизма лечатся в реабилитационных местах и то это эффекта дает как припарка мертвецу.
Таким людям ты никогда не сможешь доверять- они стали уметь получать желаемое простым способом, в любых соожных моментах- будут решать проблемы ленким способом. :))💯