Кукусик• 05 июня 2023
Нирки можуть боліти коли рухаєшся і не боліти в стані спокою?
В мене хвора спина, тому думаю що це скоріше біль від хребта, але болить саме в районі нирок, вранці коли встаю то болить, і в день. Коли лежу нормально, але болі коли ходжу
Мию чакри щоденно• 05 июня 2023
Ні, нирки дуже противно і нудно болять саме в стані спокою, і не можеш знайти зручну позу, щоб воно заспокоїлось
Під час руху як правило болять м´язи, суглоби
personality• 05 июня 2023
Це не нирки. Біль в спині може віддавати куди завгодно. У мене шалено, до зірочок з очей болів кульшовий суглоб, думала, всьо гайки йому після родів. Виявилось грижа в поперековому відділі хребта. Місяць ходжу на реабілітацію, значно краще стало.