Шопингмонстр• 05 июня 2023

Вітамін Д. Здала аналіз поможіть будь ласка

Два місяці тому здала аналіз по рекомендації лікаря показало що низькій вміст. Пропила два місяці вітамін д 2000
Сьогодні здала ще раз аналіз показало що 80. Тепер не знаю що робити чи пити далі чи вже не потрібно. Порадьте будь ласка.
Фляшка на трьох• 05 июня 2023
Вы в другой лабе сдали второй раз?
автор Шопингмонстр • 05 июня 2023
Так так в іншій
Путающаяся• 05 июня 2023
У вас же одиниці вимірювання інші
Фляшка на трьох• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Так так в іншій
Не надо так делать в будущем, врачи такое не любят когда надо сравнивать
автор Шопингмонстр • 05 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Чесно навіть не знала що не можна. На майбутнє буду знати. Дякую
автор Шопингмонстр • 05 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Тепер треба задати ще раз в тій лаб де перший раз давала
Фляшка на трьох• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Вам в любом случае надо к врачу обратиться с новыми результатами.
У вас разная единица измерения и реально не понятно на сколько повысился уровень витамина д относительно первого анализа
годовасик• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Так так в іншій
Норма у вас
Комиссия50%• 05 июня 2023
В одній і тій же лабораторії треба здати. Це не інформативний аналіз для зрівнювання.
Соображалочка• 05 июня 2023
Я бы продолжала пить но меньшую дозу. Чтобы поддерживать. Вы же понимаете что через месяца три опять упадет? И лето тут не помогает:)
Комиссия50%• 05 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Це і так профілактична доза для дорослого. Куди менше?
Соображалочка• 05 июня 2023
Ответ дляКомиссия50%
Есть 1000.
Соображалочка• 05 июня 2023
75 еде идет как недостаток а у вас 80. Я бы пила дальше меньшую дозу. Интоксикации не будет 😂
Комиссия50%• 05 июня 2023
Ответ дляСоображалочка
Есть 1000.
Є і 500 у вітамінах, але вона не дає результат. 1000 для маленьких дітей. Для дорослих при такому низькому результаті як у автора, 2000 надовго - оптимальний варіант. Але краще здати в попередній лабораторії.
Фантазерша• 05 июня 2023
пити далі. через півроку аналіз можна повторити. або пити далі.

я нещодавно здавала аналіз. у мене 84. я вже рік приймаю щодня 2000. ендокринолог сказала продовжувати.
Шлях до зірок• 05 июня 2023
Автор, сдавать конечно лучше в той же лабе, что и первый раз.Но - раньше у вас по рефернсам был явный дефицит.Сейчас вышли на норму, с чем я вас и поздравляю. Вам нужно проконсультироваться у врача, чтоб откорректировать дозу, или отменить препарат до осени.Снйчас, летом, у вас будет натуральный витамин Д вырабатываться