Завжди недо...• 05 июня 2023
Тут таке, мій син підписаний в інстаграмі на бувшого вчителя
хімії, не свого, якогось, що отримав глобал прайз, як найкращий вчитель. Син в інсті мене також підписав. Короче той вчитель вже не вчитель, а блогер. Все б нічого, якби я сьогодні не побачила, що він виклав відео, де робить йогурт із бактерій, які взяв з вагіни своєї подружки. Потім їсть цей йогурт 🤢. Це вже перебор? Чи просто я дуже ніжна? В мене просто аж рвотний рефлекс прокинувся 🤢
Малая еще та• 05 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ну там на початку дійсно корисні і цікаві хімічні досліди, а далі шото страшне
Так, підписана на нього років 2-3. До недавніх пір було цікаво. Останні пости - то треш🤢
Перша скрипка• 05 июня 2023
Блин ну это же игра. Вы что думаете это реально правда? А может вы Глеб себе так рейтинг поднимаете ? 😊
Завжди недо...
• 05 июня 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я не можу сказати, що мені це схоже на гру, мабуть я просто ханжа. Але питання в мене з’явилося: це ж шо там за бактерії, що квасять йогурт, чи у баришні молочниця?
Ні, я не Глєб)) я навіть з ним би мабуть не хотіла знайомитися 🙂
Ответ дляЗавжди недо...
Ні, порівняйте його перші роліки і останні. Походу він просто трохи того, поїхав кукухою. Ну, або гроші не пахнуть. До речі, в гівні ж наче теж бактерії є, хай би теж йогурт запатентував 😂
Вы главное ему это не напишите, а то его подписчики будут иметь чем насладиться.
Мрію про космос• 06 июня 2023
Ответ дляКукарачка
Будете делать йогурт?
Для вас ссылку просила. От глупости помогает
Твоя космішна• 06 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
О этот мужик в тик токе популярный тоже, прикольно. Мне нравятся его видео
Твоя космішна• 06 июня 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
А я завжди кажу, що ті нелюди-блохери на все підуть заради грошей. Тому не зареєстрована у всяких тупих проектах і не бачу цієї бридоти.
А до чого тут нелюди?
Завжди недо...
• 06 июня 2023
Ответ дляТвоя космішна
А як це повʼязано з тим, що син підписаний?
Він і мене підписав ) сказав вчити хімію. От вчимо. А заодно і фізіологію