Шлях до зірок• 05 июня 2023
Розлучені з дітьми за кордоном і БМ
Чи просять ваші БМ привезти дитину/дітей в Україну влітку щоб побачитись?
БМ більше року не бачив дочку (з моменту початку війни) і навіть не заікається, щоб спланувати побачення(((( Мені болить це. Болить за доньку. Що ось так - поїхали і бувайте. Лише по телефону грає турботливого батька. Дочка сумує і мріє побачити його. А я не хочу сама перша пропонувати побачення - в мене ще болить його зрада. Якби сказав, що хоче, то я б привезла. А так... А як у вас?
Мальдивирую• 05 июня 2023
То ви самі відповіли на ваші сумніви.
Я скажу від себе,псіханула лишила дітей на батька,і з’їхала в щойно відремонтовану квартиру,мені було так кайфово я два тижні кайфувала і не хотіла повертатися,у чоловіків так само,у них все простіше,автор не думайте,що він думає так як ви.
Шлях до зірок
• 05 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
БМ це що? Колишній чоловік?
Так. Тут так часто пишуть скорочено, то використала як сталий вислів)
Дадосвидания• 05 июня 2023
Может он умнее Вас просто? Мой не просит и если бы просил, я бы подумала, что он не в адеквате.
Шлях до зірок
• 05 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну може він не хоче наражати вас на небезпеку, з якої ви області?
Провести тиждень або навіть пару днів можна і на Західній. Було б бажання.
Не їм після шостої• 05 июня 2023
’Лише по телефону грає турботливого батька.’ Чому вважаєте, що грає? Багато чоловіків все ж таки дійсно турботливі татусі.
Дадосвидания• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Почему Вы тогда поехали заграницу, если можно сидеть на Западной?
Шлях до зірок
• 05 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Бо турбота - це не лише раз на тиждень спитати як справи.
Мішечок щастя• 05 июня 2023
Вы прям моего бывшего написали. Не видел детей больше года. По телефону играет в любящего папочку. А сам ни разу не спросил: привези на недельку хотя бы. Тем более сама и-ф, сравнительно безопасно. Но оно ж удобнее любить так, а жить в свое удовольствие с феей
Не їм після шостої• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
А що він ще може зробити з України? Зараз і не розлучені батьки деякі своїх дітей більше року не бачили, тільки телефон.
Шлях до зірок
• 05 июня 2023
Ответ дляДадосвидания
Тому що я не сиджу, а працюю, щоб було за що жити. Мова не про повертати дитину в Україну, а про зустріч з батьком на пару днів в тихому регіоні. Думаю, різниця зрозуміла.
Не їм після шостої• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Багато чоловіків не ризикують переміщуватись по Україні.
Я Вас не боюся• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Можливо він думає інакше. Якщо виїхали в безпечне місце - навіщо наражати дитину на небезпеку?
Ви впевнені, що не прилетить в ’безпечний регіон’?
Плету корзинки• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Вам скучно наверное, он вам никто, да и ребёнок ему не нужен, а вы по странном ищите случай увидеть бывшего, если моему ребёнок не нужен, то я и забыла о нем, а ребёнку так и сказала что он не хочет её видеть
Липка-прилипка• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Чем эти пару дней помогут ребенку?
А по теме, у меня знакомые и женаты (пока еще), а папаша ребенка пару недель в год видел. А тут бывший....
Я Вас не боюся• 05 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
+++
Це точно
Липка-прилипка• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
А шо на Закарпаття багато за півтора року прилитіло?
Я Вас не боюся• 05 июня 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну так і в Київ півтора місяці не прилітало. Та й до цього не так часто, як в травні.
СМСница• 05 июня 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Чем эти пару дней помогут ребенку?
То треба ще з пів Европі тягнути дитину три доби на всіх видах транспорту щоб батька три дні побачити, от скажіть мені хто тут розумніший?
Ворожу на каві• 05 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Якщо він заведе мову про зустріч, ви захочете гроші на квитки. На заході України треба десь жити цей тиждень, це теж гроші. Потрібно кудись буде водити дитину, щось їй купувати. Ви думаєте про дитину, він - про витрати. От і мовчить.
Липка-прилипка• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Київ з перших днів війни був в епіцентрі. Шо ви намагаєтесь зрівняти?
СМСница• 05 июня 2023
Ответ дляВорожу на каві
І про небезпеку, а авторці аби покататися, я б ще зрозуміла якщо б то чоловік був з автором у шлюбі, що вона так рветься до нього
Я Вас не боюся• 05 июня 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Я намагаюсь сказати, що невідомо, що тим полудуркам в голову стрільне. Надумають, що в Закарпатті F-16 ховають, і доказів їм не потрібно буде
Якщо що - в Києві з початку війни. Такого, як тепер не було ані на початку, ані в середині війни. А от почалось і триває.
Липка-прилипка• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ще скажіть,що зараз страшніше, ніж в березні 22. Коли вулиці порожні були.
Шлях до зірок
• 05 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Так, це логічна причина. Може бути.
Я Вас не боюся• 05 июня 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Страшніше в якомусь сенсі. Тому що вже наслідки знаєш .
Ворожу на каві• 05 июня 2023
Ответ дляСМСница
І авторці болить за зраду, за розлучення і за доньку. Скандали і виносила мізків розпочнуться якщо не з першої хвилини цієї зустрічі, то в перший день. Для дитини ж краще нікуди не їхати, поки в мами не переболить.