Ласкове телятко• 06 июня 2023
Що означає в оголошенні "найкраща пропозиція"?
Бачу оголошення про продаж квартири і пишуть ціна ..$ або найкраща пропозиція. Як це розуміти? Що за пропозиція?
Дідова баба• 06 июня 2023
Це означає, що ріелтер або власник хоче швидко і вигідно продати нерухомість)
вкрации• 06 июня 2023
ви маєте на увпзі що покупець пропонує саою ціну? і хто найбільше тому продадуть
Не їм після шостої• 06 июня 2023
Це значить, що будуть влаштовувати торги, поки якийсь дурачок не заплатить ціну, вищу за ринкову. Я такі пропозиції ідентифікую як лохотрон
Ласкове телятко
• 06 июня 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую