З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Клементина• 06 июня 2023
Это... здец
Как жаль нашу страну
Сколько же её восстанавливать?
А сколько всего затопили?
Катастрофа
Как жаль нашу страну
Сколько же её восстанавливать?
А сколько всего затопили?
Катастрофа
Ответ дляКлементина
Это... здец
Как жаль нашу страну
Сколько же её восстанавливать?
А сколько всего затопили?
Катастрофа
Как жаль нашу страну
Сколько же её восстанавливать?
А сколько всего затопили?
Катастрофа
Як починаю про таке думати, на мене сплошний песимізм накатує. Рашкостан хоче ж окончатєльно решіть украінскій вопрос, підчинити не вийшло, то просто зроблять країною-інвалідом, зруйнують все, що зможуть.
ksusha1155• 06 июня 2023
Ответ дляРаната
krasotalisa• 06 июня 2023
на скільки все страшно, хтось розуміє? Для людей, якщо по 10 бальній системі. В мене шок, як так? Наші розуміли що таке може статись? ЗАЕС також в небезпеці?
Клементина• 06 июня 2023
А ще там Асканія Нова. Її також затопить, мабуть
Узькі ублюдини, зла не вистачає!!
Ваньок написав : зато тепер не буде води в Крим. Це так?? - де б подивитися
Узькі ублюдини, зла не вистачає!!
Ответ дляkrasotalisa
Про то, что будет , если гэс рванет, говорили ещё давно, лет 10—15 назад. Ну как бы отрабатывали на дне ГО в школах. Но тогда было мирное время. Вот сейчас просто надо крымский мост и выбить их из Крыма
Таки у@бани підірвали. Що за нація кончена, якщо не виграють і роблять тероризм.
Якого хрена ми тоді тримаємося міжнародного права щодо ведення війни, чому міст стоїть і виконуємо в односторонньому порядку зернову угоду і не єб$шему по Криму, коли вже є чим.
Вода вже прибуває і доволі швидко
Клементина• 06 июня 2023
Ответ дляfibinika
Це точно!
Саме час фігачити по Криму : узькій флот в Севастополі, і головне - міст. Хай буде ім ’по домашньому’
Блін, дивлюсь відео : і так боляче, наче беруть красиву дівчину і ії спотворюють. Ось такі асоціації.
krasotalisa• 06 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Вода вже прибуває і доволі швидко
я дуже сподіваюсь що тепер ми припинемо з тварями носитися і почнемо по-справжньому. Треба вїба..и вже по маскві. По домам їхнім!
Я проходила навчання на військовій кафедрі, як навчалася в інституті в Запоріжжі, то було 30 років тому, рівно 30 років. І вже тоді говорили, якщо рухне дамба в ЗП, буде хвиля 9типоверхового будинку і знесе все вниз, от яка ширина затоплення, не пам´ятаю.
Людей терміново треба спасати🙏
Ответ дляКузякин
Меня некоторые удивляют. Це як...це як...
Ну капец. Вы хоть школу закончили?
Все школу закончили. Просто в голове не укладывается такое. Даже с точки зрения цинизма раши— это не просто разбомбить инфраструктуру, это экологическая катастрофа. Но даже не хочется в их чаты заглянуть— они упыри и будут только улюлюкать.