З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Ответ дляfibinika
Все школу закончили. Просто в голове не укладывается такое. Даже с точки зрения цинизма раши— это не просто разбомбить инфраструктуру, это экологическая катастрофа. Но даже не хочется в их чаты заглянуть— они упыри и будут только улюлюкать.
У меня укладывается. Сколько домов они обстреляли, сколько человек убили, издеваясь, а вы про какую-то там экологическую катастрофу.
Ответ дляРаната
Я проходила навчання на військовій кафедрі, як навчалася в інституті в Запоріжжі, то було 30 років тому, рівно 30 років. І вже тоді говорили, якщо рухне дамба в ЗП, буде хвиля 9типоверхового будинку і знесе все вниз, от яка ширина затоплення, не пам´ятаю.
Людей терміново треба спасати🙏
Ну волна пишут 3 метра. Просто сейчас вода поднимается и топит на своём пути все. Из живности, спасутся только утки. Люди , надеюсь, успеют выехать. Просто это кошмар— уезжаешь и понимаешь, что все уйдёт под воду(((( эх, у нас лодка с мотором в камышах, рашисты не нашли . Теперь вода заберёт.
Клементина• 06 июня 2023
А що Телемарафон якось мовчить?
Два слова сказали : підірвали ГЕС.
Чекайте інформацію. Наче сарай підірвали
Два слова сказали : підірвали ГЕС.
Espresso_caffe• 06 июня 2023
Ужас, вот даже мыслей нет никаких. Просто поток сознания. Напрочь упоротые придурки.
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляfibinika
Это пиз*ед просто
marydgayne• 06 июня 2023
Ответ дляКузякин
Так ведь и Крым теперь без воды... И их позиции щатопит. У меня не укладывается в голове, зачем было это делать. Шок!!
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляКлементина
А ще там Асканія Нова. Її також затопить, мабуть
Узькі ублюдини, зла не вистачає!!
Ваньок написав : зато тепер не буде води в Крим. Це так?? - де б подивитися
Узькі ублюдини, зла не вистачає!!
Честно - на*рать на тот Крым. Радости от того, что у них не будет воды не разделяю. А вот то, что у нас происходит болит
Ответ дляJulliK_
Вчера аммиак, сегодня это, завтра что? Пусть весь мир наблюдает дальше!!!!????
Это трагедия, не передать словами
Ну они уже почти полтора года наблюдают и очень осуждают.
Душа за страну болит неимоверно! Боюсь представить, сколько ещё ждёт нас впереди, и сколько лет нужно для того, чтобы восстановить все до довоенного состояния((
Клементина• 06 июня 2023
Ответ дляmarydgayne
Русня в осени писала, що це нам вигідно підірвати ГЕС
Зараз полазила по їх офіційним каналам - ще мовчать. Аж цікаво, що напишуть.
marydgayne• 06 июня 2023
Ответ дляКлементина
Напишут, что мы сами подорвали, это и так понятно..(
Я вважаю, що зараз, то реально вина всього адекватного світу, тому що по пережадось за це все ще восени, але ця недонація до цих пір творить дичину безкарно. От будуть зараз наслідки, підтопи і не зрозуміло чим охолоджувати реактори заес і що? А нічого, всі стурбовані, але добре що не в них там десь.
Ответ дляlana-od
Ну не только осуждают. Давайте не будем уж прям быть такими неблагодарными.
Киев несколько недель обстреливают и наши всё сбивают. Не своими тапками.
Клементина• 06 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Та, болить ще й як....
Скільки цей каскад будували. Це ж не рік і не два. Скільки всього під воду піде..
Моделювання найгіршого випадку прориву вже робили в 2022
Подивимось, що скаже ООН
Це попадає під Женевську конвенцію
Крім екологічної катастрофи, ми втрачаємо промисловість півдня і с/г
Промисловість - це металургія
(і не тільки ), з якої, в найбільшій мірі, складається бюджет країни
Незрозуміло, що тепер з людьми в окупації?
Їх ніхто не евакуює
Подивимось, що скаже ООН
Це попадає під Женевську конвенцію
Промисловість - це металургія
Їх ніхто не евакуює
alenka3108• 06 июня 2023
Це просто якийсь лютий треш, спотворити все, до чого тягнуться убогі русняві культяпки. І в Криму води не буде 10-15 років, кажуть...Це вони так до його здачі готуються?
Пані в лопухах• 06 июня 2023
Ответ дляКузякин
Меня некоторые удивляют. Це як...це як...
Ну капец. Вы хоть школу закончили?
Кузякін, ви така постійно дещо зверхня до порадниць. Чому? Всі дурники навкруги біля вас, розумної?