Сьогодні ночуємо на дачі. Зараз якась хрєнь вже літає...
Всім привіт! У Києві немає тривоги і по сусіднім областям - тиша. А на Київщині щось викликало тривогу. Я пока і сама не розібралась. Може хто в курсі?
Ответ дляsur_sur
Та вже і бахнуло
Ого! У мене працює посудомийка, я могла не почути. Я в Бучанському сьогодні.
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляkuskus
Мопеди на півночі
Та наче ж не було повідомлення шо шось летить?
Було шось на півдні і все
Ответ дляkuskus
Як думаєте, буде сьогодні за@балістика чи можна поки лягати спати?
Літаки стратавіа вже підходять до пускових рубежів. Але можна ще кілька годин виспатися
БрЮнЕтОчКа77777• 06 июня 2023
Ответ дляkuskus
Самолеты ж летят....А там ХЗ
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляkuskus
Вже скоро будуть пуски( треба було раніше лягати.
Я п’ю шампанське і лягаю спати з надією шо мене зараз так вирубить і я нічого не почую. Задовбало вже порушення сну за останні півтори тижні
БрЮнЕтОчКа77777• 06 июня 2023
предварительно
10 минут назад были пуски с 6 бортов ТУ-95мс с района Каспийского Моря
время подлёта ракет к нашим границам может быть чуть раньше чем я писал - то есть примерно 02:00 - 03:00 +/-
ВАнек
Ответ дляБайрактарочка
А я зараз гідазепамчик вип’ю. І теж буду спати.
Ответ дляБайрактарочка
Які півтора тижні? Вже місяць кошмарять безперестанку, підари вонючі .
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
Я на початку спала. Конкретно я не сплю нормально півтори тижні
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
предварительно
ВАнек
Як задрали, свинособаки. Скільки ракет сьогодні випустили? Той раз шість було. Гній вонючий, нелюди.
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляVA 11
Не було. Писали , що можуть бути шахіди з півночі.
Пі-Да-ра-сі-ни!
Байрактарочка• 06 июня 2023
Ответ дляdogandcat
от блін знову скоти не дають поспати, шось вчора сон дурний такий снився
Шо снилося?