Свезло так свезло• 06 июня 2023

Верующие девочки. Православные, ходите ли вы сейчас в церковь?

Меня после 24 числа. как отвернуло.
Раньше ходила сама и детей причащала, мужа тоже водила.
Сейчас -только панихиду по родителям заказываю, не могу.
Часто бывает такое. что могу найти группу. допустим где подают записки Матронем Московской или Ксении Петербургской , вот там меня начинает трусить. Все молятся за воинов, желают им здравия, победы и скорейшего возвращения домой.
А я, как вижу. что эти сволочи убивают наших мужей. детей. стариков. оккупировали некоторые области а сегодня такое горе принесли с ГЭС.
Я сегодня решила , что Бога нет. Иначе почему подонкам русским все сходит с рук?
Муж у меня из верующей семьи. Просил пойти с ребенком в церковь, а я не могу себя заставить.
Это не о политике, просто как посещать церковь? Как раньше- не могу.
Всем спасибо
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Гординя у вас дужее сильна. Все про мене знаєте, не знаючи мого шляху, і про те, чого я ’не зможу прийняти’, знаєте заздалегідь. Християнка такого ніколи не написала б.
Ні, не в цьому справа.

Ви не зможете прийняти, бо ця відповідь вас відверне від Бога ще більше. Всьому свій час.

І ви теж не можете знати, через яке я пекло пройшла в своєму житті.

СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ви в Германії?
Я сьогодні случайно знайшла канал, називаеться Молитви на все случаи. И написано, що можно передавати записки за рідних.
Я думаю.ось, зараз напишу і не подумала. що то рашисти. А в коментарях днище пробите просто.
Хвалять питуіна того клятого,пишуть Господи, храни нашего богохранимого президента в в путина и наших воинов ..
И все, в мене просто сплошний жах
Ні, не в Німеччині я
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ви мабудь навіть ніколи не причиняли суму іншій людині? І ніколи не скачували музику безкоштовно? Ніколи не мастурбували?
Ніколи. Можете не вірити.
автор Свезло так свезло • 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Музыку не скачивала. смотрела на Ютуб всегда. Мастурбация это грех, я знаю, я замужем уже много лет. мне слава Богу, например, не до этого.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Якщо ти пізнав Божу присутність, пережив той момент зустрічі в своєму житті, то більше нема питань. От чесно, навіть якби навкруги ніхто не вірив, я знаю, що Бог є. І то не пов’язано з церквою, не дивлюся хто що робить чи не робить. Мої очі дивляться на Творця.
Я не пережила божої присутності. Прикро, бо я така ж його дитина, як і ви, за логікою біблії. Щось пішло не так, напевно.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Ну про что сейчас люди молятся? Думаю большинство про мир?
І якщо зараз настане мир, всі побіжать до Бога і почнуть вірити? Чи ні?
Мисс Кэти• 06 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Только вопрос -когда ?
А пока о них молятся, у нас катастрофа на ГЭС.
Война и убитые детки и мирные люди.Так не должно быть!
Мы работящая нация. не мы с войной пришли, Нас за что?
Не наше дело, как и где бюджет каждый год много лет, и чем занимаются чиновники и откуда у них такие ЗП, и много других вопросов. Религия для того и есть, чтоб человек вопросов не задавал. И не мешал хорошо жить отдельным богоизбранным, за чужой счёт
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Прикро. Те, що не бачите. Може, буде краще колись.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Ні, не в цьому справа.

Про що й мова. Ви знаєте про мене більше, ніж я? Покайтеся священнику чи в особистій молитві, бо вважаєте себе ліпшою за інших без жодних на те підстав.

Svitlo_• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Я не порушувала жодну з 10 заповідей. І більшість українців теж, я впевнена. Це те, що заповідав бог ще через Мойсея. Є якісь інші заповіді, про які ми не знаємо?
Жодного разу в неділю не робили звичних щоденних справ? Всю неділю зранку до вечора проводили в храмі, читанні Біблії, молитвах та роздумах про Бога?
Ворую вкусняшки• 06 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви Бога дійсно полюбили всім серцем і ближнього свого як самого себе? А в цих двох заповідях весь закон Божий.
Знову ж таки, дуже зручно і нічого не пояснює. Бо дорікнути таким завжди можна. А перевірити -ніяк.
Кошка Мурка• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Як вас врятували? Це був янгол чи сам Божий дух або Бог-отець чи Бог-син? Добре було б, якби ви розказали детальніше.
Якщо ви чекаєте розповіді як я на власні очі бачила Бога чи ангела який вирвав мене з рук ман´яка, то ні, звісно я такого вам не розкажу. А до всього іншого ви знайдете логічне пояснення, бо це не з вами було.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Так. До початку війни 2023.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
В кожного свій час. Шукайте і знайдете. Просіть відкритися саме вам і будете знати без посередників.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я розумію, що доказів не буде, я так і думала.
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Звісно не знаю, я дивлюсь по вашим відповідям, що ви не готові.

Вибачте, будь ласка мене, що не можу допомогти…
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Загальні фрази, знову...
Ворую вкусняшки• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Вже пожинають) Навіть ви. Ми всі пожинаємо. Хто як жив.
Звідки ви це знаєте?
Мисс Кэти• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
За те, що людину перемогла гордість, хоча наші люди не винні в тому.

А ми в свою чергу винні в тому, що не сприяли росту нашої країни і жили, як жили. Особисто мене не турбував Крим та Луганськ і я особисто вважала людей звідти другим сортом. Я каюсь в цьому і пожинаю плоди.
Так это не бог, это выбор каждого человека, как ему поступать

Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури

І ви мене вибачте за нав´язливість. Я шукала допомоги в поверненні до віри. Тут її не знайду, на жаль.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Загальні фрази, знову...
А які фрази ви чекаєте? Імейл Ісуса Христа?
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Так. До початку війни 2023.
Коли приходиш до Бога, бачиш свої гріхи як пісок морський.
Мисс Кэти• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Наши действия - митинги, профсоюзы, петиции, возмущение, вытягивание Украины на новый уровень. А там и вера приложится, потому что от трудов увидим результат.
Ну слава богу
Кошка Мурка• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Звісно ні , яких доказів тут ви хочете? Як сліпому пояснити що таке світло, а глухому -музика?
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Вот они и поступают так.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Красиво, але беззмістовно. В Старому Заповіті все це описано набагато розумніше, але в нашій реальності, на жаль, такого нема.
Svitlo_• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Так. До початку війни 2023.
Жодного разу не сходили в неділю на весілля чи день народження? Тільки чесно перед Богом.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
Почитайте про Божі дива. Так і наверталися до віри перші християни. Нині такого нема, тому це очевидно гарні вигадки.
Мисс Кэти• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Никогда комаров не убивали и т д.
А мастурбация тоже запрещена?
Что в ней то страшного?)
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Чесно. Чому вас це так дивує, я не розумію? Я до 32 років була ревною католичкою, жила за заповідями своєї віри. Чому вважаєте, що це щось дивне?