Свезло так свезло• 06 июня 2023
Верующие девочки. Православные, ходите ли вы сейчас в церковь?
Меня после 24 числа. как отвернуло.
Раньше ходила сама и детей причащала, мужа тоже водила.
Сейчас -только панихиду по родителям заказываю, не могу.
Часто бывает такое. что могу найти группу. допустим где подают записки Матронем Московской или Ксении Петербургской , вот там меня начинает трусить. Все молятся за воинов, желают им здравия, победы и скорейшего возвращения домой.
А я, как вижу. что эти сволочи убивают наших мужей. детей. стариков. оккупировали некоторые области а сегодня такое горе принесли с ГЭС.
Я сегодня решила , что Бога нет. Иначе почему подонкам русским все сходит с рук?
Муж у меня из верующей семьи. Просил пойти с ребенком в церковь, а я не могу себя заставить.
Это не о политике, просто как посещать церковь? Как раньше- не могу.
Всем спасибо
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Просто не знаю яких фактів ви хочете?
Ви просто не можете відповісти. Я розумію. Не будемо продовжувати. Я не хочу вас ображати.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви ж сказали, що ви не безгрішна. Значить гріхи є. А звідки гріхи, якщо ви не порушували заповіді?
Софізми і перекручування від віруючої людини -- це щось новеньке. Негарно)
Помаранчова душа• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
1. Мені теж цікаво чому, ніхто не може відповісти на це запитання і ніхто не міг відповісти на нього. Я не розумію, чому допускає, але розумію, чому це коїться - через те, що людина закоріняється і гріхах і вже стає як тварина.
Смертельні хвороби - наслідок первородного гріха - є хвороби, в яких людина не винна, наприклад, деякі генетичні, вірусні і тд. Є хвороби, в яких винна - навіть постійна мастурбація порушує нормальну роботу нейронних звязків, вкидаючи велику дозу ендорфінів. Туди ж наркотики. Іноді малі діти хворіють через те, що батьки народжують їх в наркотичному угарі.
Насправді дива трапляються. У кожного своє диво, в житті. Якби ми мали віру хоча б маленьку, ми б змогли творити дива, але синхронізація з Богом порушена. Якби ми були святими, ми б їх творили.
Зараз прозвучить жорстоко: ми не знаємо, до чого приведе насилля дитини і за що це трапилось. Можливо, дідусь дитини ґвалтував в юності іншу дитину і тепер пожинає плоди, можливо дитина померла і гарантовано в раю, це таємниця, якої ми не можемо пізнати, бо не Бог.
Знаєте, яка найбільша кара для людини? Та, коли Господь покидає її. Тобто, Він вже не сприяє спасінню людини, тому та людина доживає в комфорті - їй Господь вже не треба.
І звідки ви знаєте, що не отримує? Може бути, що злочинець перед смертю відчуває таку агонію за те, що вкоїв, що пекло сдасться йому єдиним виходом, бо це неможливо терпіти.
А весь секрет в тому, що як такої Божої кари немає. Є любов. Бог не карає, Він чекає, щоб до нього звернулися.
Ми, українці, теж винні. Ми аполітичні, «мояхатаскраю» люди. Ми не тримаємо профсоюзи, даємо хабарі, злі олин до одного, думаємо тільки про себе, зухвалі до інших, обзиваємо старих людей з малою пенсією маргіналами. Де ми були, коли страждала наша країна в 2014? Мені, наприклад, було все рівно. А зараз деякі навіть зухвало ставляться до людей, які живуть в окупації і тд.
Росіяни живуть з таким керівником, бо теж заслуговують.
Знаєте, є такий вислів - За що нам дали такого царя? І Бог відповів - Я шукав гіршого, але не знайшов.
Это все бла-бла-бла
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Это врачами доказано? Или предположение батюшки какого то?
Да, почитайте книгу «на порноигле». Нейробиологические исследования.
Постоянная мастурбация приводит к нарушению. Например, мужчина, постоянно мастурбирующий, может вяло реагировать на женщину, ведь оргазм с порно у него более яркий.
Когда смотрит порно, сначала ему нравится лайтовое, потом сильнее, потом фистинг, извращения, прошу прощения, некрофилия, педофилия и тд.
Рассказывать долго и если честно, мне кажется, я зря теряю время, вы ведь не будете читать книгу, верно? Вам просто болит.
Не прохожу мимо• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Ок, нехай так, але де він, той Бог, коли йому віриш, молишся, чекаєш допомоги -- а він глухий і сліпий? То його або немає і це заспокійливі казки (до цього варіанту нині схиляюся), або він садист, якому подобається спостерігати муки істот, що цілком залежать від його волі. Чи як?
Бог це не чарівник,який виконує бажання,і вірити в Бога мало,потрібно жити згідно його волі. А щоб мати розуміння в тому ,що ви написали,потрібно читати Біблію,вивчати її і тоді для вас буде зрозуміло,чому все це відбувається зараз на землі.
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Это все бла-бла-бла
Простите, что я не могу сотворить чудо. И доказать. Хотя, давайте так. Если сегодня прям явно с вами заговорит Бог, помолитесь за меня. Спасибо.
Ворую вкусняшки• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Якби Бог був тільки справедливим, а не люблячим, ми б всі вмерли в муках.
Звичайно. А так в муках вмирають ті, хто не встиг зробити не тільки нічого поганого, а й в принципі нічого не встиг зробити. Видно, саме через любов божу
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А хто тоді Бог, нащо він? Я жила за його заповідями, Біблію вивчала ще в школі, в нас були уроки християнської етики, жила так, щоб приносити добро іншим без жодної вигоди -- щоб правиця не знала, що робить лівиця, за цитатою. Це ніяк не допомогло ані мені, ані найдорожчій мені людині. Де бог, я не розумію. Сподівалася тут почути щось дійсно розумне. Нічого не почула, крім загальних фраз.
Ответ дляМадамОхмури
Так это не мастурбация виновата а зависимости, и все дело в дозе, как обычно. Не буду, у меня всё не так критично.
Что болит?)
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Что болит?)
Простите. Думала, душа болит.
Кошка Мурка• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
По вашому, розум і совість людини -- це якісь особливі відділи мозку, а не функція кори передніх долей? Трошки насмішили, чесно кажучи)
А по вашому Бог це чарівник який виконує ваші бажання? Теж якось смішно.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Ви хочете винагороди за те, що ви гарна і чемна дівчинка?
Ворую вкусняшки• 06 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
’Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! ’ Галатам 6:7
О, це звичайно мабуть повинно все пояснювати. Та чомусь не пояснює.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Она сейчас у каждого украинца болит по своему, но не из за мастурбации точно. Хотя это конечно у каждого в силу его развития, согласна
Болить - не те слово. Сьогодні пішло під воду село, де я проводила канікули
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
По-моєму, бог це красива вигадка. Протилежного не доведете ні ви, ні будь-хто інший. Я питала -- результату нуль. Якщо особисто вам це допомагає в житті, то це добре. Але ці фантазії не мають жодного стосунку до реального життя. На жаль.
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Я говорила о мастурбации, как о причине греха мастурбации, последствиях. Вы спросили, что не так с мастурбацией, я ответила.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Я хочу відповідей. Їх нема. Лише підколи і обтічні фрази.
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Вибачте, але де ви шукаєте відповідей? Чому на цьому форумі? Тут вам тільки допоможуть зневіритись.
Звісно, не посилаю вас на форум християн. Але можете почитати книги святих. Якби я була поруч, ми б почитали разом.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Як ревна католичка ви ж самі все читали і знаєте? Читаєте Біблію? Маєте з Богом особисті стосунки?
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
Если мастурбировать редко, то последствий и не будет. То уже и не грех значит?
Будут. Даже от одного раза, даже от похотливого взгляда. От каждого нашего греха идет эффект бабочки.
Мстящий за Зайца• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Доречі, я дуже люблю читати біографії людей, які шукали Бога.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
На християнських форумах була, теж ніхто не зміг відповісти. Священник теж. Та й ніхто не зможе, як я тепер розумію. Просто мала надію на диво))
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Добре, я можу. Але це буде болюча розмова. Хочете?
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ви не читали моїх попередніх коментарів? Католичкою (і християнкою загалом) я була до початку повномасштабної війни.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Звісно. Про це й розмова, власне.
Не прохожу мимо• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Як бог допустив муки і страшну смерть малої дитини? Ви розумієте це? Сказано, що Бог є любов. Де та любов?
Це тому,що світом править Зло,зараз правитель і бог цього світу Сатана. Тепер ви розумієте,чому на землі відбувається це все. Я знаю відповіді на всі запитання,які ви вище написали,але відповісти навіть кількома реченнями на них я не зможу,доя цього потрібно знати багато всього іншого,щоб ви зрозуміли.
Невидимка• 06 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
То виходить, що бог не є сильніший за сатану?
МадамОхмури• 06 июня 2023
Ответ дляНевидимка
Звісно. Про це й розмова, власне.
Напишіть мені в тг:
@rozmova1234