Верочка 100%• 06 июня 2023
Для вас важно иметь собственное жильё?
Для меня - не очень. Хочу просто иметь стабильный доход чтобы оплачивать без напряга аренду с мужем. Важно иметь деньги чтобы много путешествовать, покупать что хочу. Купить машину. А с жильём - как получится. Если не получится то не так уж и страшно. Не хочу всю жизнь платить ипотеку только «чтобы своё». Мыслю более свободно. А родные не понимают, для них квартира - это прям цель, без которой нельзя обойтись. Для вас как?
Результат:
вже голосів:
155 (87.57%)
Обязательно должно быть жильё
22 (12.43%)
Как получится. Нет так нет
УраганнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ви справді думаєте, що люди, які живуть у молодості з гарним доходом, після 50ти житимуть на пенсію?)
Люди с хорошим доходом не считают первый взнос на квартиру огромными деньжищами , поэтому автор к ним не относится
Без QR коду• 06 июня 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Сапольскі - ноунейм?))
Це сильно) правда)
Він мені не те, щоб імпонував, я вам навела приклад науково обгрунтованих робіт.
І вся сучасна психотерапія базується на знаннях нейрофізіології, а це розділ біології.
Вибачте, трохи не той рівень дискусії, не розрахувала))
Гарного вечора!
Це сильно) правда)
Гарного вечора!
І вам гарного вечора) Описані вами емоції від рівня дискусії абсолютно взаємні)
УраганнаЯ• 06 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Більш дивно думати про старість ось так як ви
А как иначе если автору негде будет жить и детям она не хочет быть обузой?
Советничаю тут• 06 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
та куди ж там мені))
серйозно обговорювати, що потреба у власному житлі - базова для стабільності психіки, це прям хіт))
Тобто люди без власного житла мають нестабільну психіку?)
Чи який висновок ви робите зі своєї теорії? Тому що навіть Маслоу до такого не додумався.
Можете не відповідати) не втрималась, вибачаюсь)
Ответ дляБез QR коду
Що може матися на увазі під ’безпекою’ крім безпечного прихистку -- печери, хижі, землянки, будинку/квартири тощо? Так було, так є і так буде у всі часи існування людського роду.
Для мене безпека=свобода та фінансова незалежність. Для когось ще, щось інше. Люди різні, егеж)
Без QR коду• 06 июня 2023
Ответ дляTammy21
Для мене теж. Свобода і незалежність від орендованого житла, зокрема) Можливість жити на власній площі і робити там те, що хочу я, а не господар.
Ответ дляБез QR коду
Маслоу був одним з визначних представників і фундаторів гуманістичної течії (не цитую гугл, а освіжаю знання з універу)) В чому неправа -- виправляйте.
Ви розумієте, що течія -- це не вчення?)
До речі, Маслоу, я можу плутати, перевіряйте, ніколи сам не представляв цю теорію як догмат. Він навпаки (знов ж, перевіряйте) писав про те, що все індівідуально.
Ответ дляБез QR коду
Слухайте, ну ось перед вами живий наочний матеріал -- війна. Вам розказати про свободу тих, хто залишився сторожити свої квадратні метри в небезпеці, чи це буде дуже жорстоко? Орендоване житло, при нормальному ринку аренди, взагалі ніяк не обмежує.
Видящие_помогите• 06 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Для вас- деньги на ветер. Для меня- комфорт и свобода выбора
Если долгосрочно,вообще не выгодно.
Без QR коду• 06 июня 2023
Ответ дляTammy21
Ну про мою свободу як тієї, котра лишилася ’стерегти’, можете не розповідати, я в темі)
Лепешечка• 06 июня 2023
Важность собственного жилья очень оценила , прожив год в орендованной квартире в Европе. В своей чувствуешь себя человеком, можешь делать все, что угодно. В орендованной - гвоздь не забей, стены не перекрашивай, не дай Бог, что накроется, живёшь в постоянном стрессе, не хозяйка своей жизни.
Миловидна леді• 06 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Зніматимуть і надалі, чи й не трагедія. Головне щоб відклали на пенсію.
Миловидна леді• 06 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
Ото б мені ще господар щось там вказував
Червона рута• 06 июня 2023
Мне важно, вам модет быть и нет .
Пока жила на съеме просыпалась от тревожности, что нет квартиры
Без QR коду• 06 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Ось я, наприклад, з людьми, які знімають нашу квартиру, все обговорила заздалегідь, і вони сприймають це не як ’вказування’, а ставляться нормально і з повагою. Що тут може бути смішного, не дуже розумію.
Гопница-Советчица• 06 июня 2023
У нас свое, но мне оно не нравится
Еще и приходится тратиться и делать ремонт в нем, потому что из-за войны еще в нем несколько лет точно будем жить
Может было бы лучше иметь выше доход и снимать стильное жилье
С другой стороны в своем жилье не зависишь от арендодателей
Пытаюсь плюсы искать
Миловидна леді• 07 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
Я теж обговорювала. Мені дали добро на будь які зміни у квартирі що ведуть на її покращення. І вже кілька років навіть не бачила власників.
Не вистачало ще з кимось щось обговорювати.
Без QR коду• 07 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Мої квартиранти лояльніші, на щастя. Сподіваюся, що так буде і надалі. Мої умови нескладні -- не вбивати цвяхів у стіни, не дерти ламінат, не тримати домашніх тварин, не шуміти після 22, щоб у мене не було проблем з сусідами. Напевно, мені дуже пощастило.
Миловидна леді• 07 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
Думаю так. Бо наприклад в мене тварини є, але власників це обходить. Плачу я трохи вище ринку, думаю консєрж їм доповідає що домробітниця до мене бігає регулярно, ну а питання сусідів вони відправляють вирішувати безпосередньо з нами.
Без QR коду• 07 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Якщо все в межах ваших домовленостей з орендодавцем, то все ок. Люди і ситуації різні. Я своїми квартирантами дуже задоволена, сподіваюся, що житимуть в мене довго, інтелігентна сім´я. Не хотілося б шукати когось іншого.
Безпорадна Кроко• 07 июня 2023
Ответ дляTammy21
Они не остались сторожить, они его сдали таким как автор)
УраганнаЯ• 07 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
А когда не будет работы ? За что снимать?
Если б у них было что откладывать на пенсию то было бы и на первый взнос и на ипотеку.
А у автора нет.
Миловидна леді• 07 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
А у автора нет.
Не стане цієї роботи - буде інша
Або бізнес.
В них діти зараз.Виростуть і зїдуть, в автора зявляться зайві кошти, в автора ( можливо) - бажання щось купити своє.
А не з´явитися, як от в мене у свої 46 - вкладуться зібраним на квартиру в черговий бізнес.
Або бізнес.
УраганнаЯ• 07 июня 2023
Ответ дляМиловидна леді
Не стане цієї роботи - буде інша
Або бізнес.
Мы про старость говорим.
Какая работа в 60-90 лет?
Как жить на съеме в таком возрасте? За что если автор даже 10-20% на первый взнос считает огромными деньжищами ?
Какая работа в 60-90 лет?
Миловидна леді• 07 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Мы про старость говорим.
Какая работа в 60-90 лет?
Коли діти роз´їдуться - кошти самі собою накопичуватися будуть.
Ну не всі ж такі безпорадні як ви в старості планують бути, щоб на державну пенсію існувати.