TvojaBilyzna• 06 июня 2023

FedEx і недоставлена посилка

Доброго дня. Коротко. Замовлення з Пуми США було в грудні 2022. Форвардер Міст експрес.
В силу певних причин сама про це замовлення забула і лише зараз згадала. Воно не прийшло мені.
Пума дала трек- згідно з ним Федексом вони відправили посилку на склад Міст експрес в США. Міст каже, що до них посилка з таким треком не надходила. З Федексом зв’язатися по емейлу не можу. Дзвонила їм, сказали, що Пума має надіслати офіційний запит в Федекс про те, що посилки немає. Сказала це Пумі- вони знову надіслали трек і сказали, що посилка надіслана.
Замкнуте коло. Може хтось стикався? Чи все кинути і забути про неї? Дякую.
Леплю из пластилина• 06 июня 2023
От так магазини від нас і закриваються.

naxodki_youtube• 06 июня 2023
я не користуюсь тому Мистом, на Ukraine Express все поступає, але зараз не про це . Чи є на місті фотофіксація всіх вхідних треків?
ТЕОРЕТИЧНО має бути в Федексі PROOF OF DELIVERY де вказано о котрій годині і ким вручена посилка
Місту передати ті дані і хай по камерах дивляться, МОЖЕ (не дай Бог) Ваше замовлення вони поставили комусь чужому і той товар уже хтось давно носить..
Шкідлива молекула• 06 июня 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
От так магазини від нас і закриваються.
не треба тут лякати
СhanelKa• 06 июня 2023
Федекс з початком війни в Україні не працює
Скоріше всього, вони передали вашу посилку іншому перевізнику
Шкідлива молекула• 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
так пума не доставляє з Америки в Україну, а на склад МФ
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А все, зрозуміла
Не дошло, що не напряму було
В любому випадку, неідентифікований вантаж через 3 місяця утилізують
Або повертають відправнику
автор TvojaBilyzna • 06 июня 2023
Ответ дляyeva.com.ua
Проблема ще й в тому, що емейл підтримкою вони не користуються. Лише дзвінки напряму. Дуже важко от так швидко зорієнтуватися і спілкуватися. Напевно, доведеться забути про неї…

автор TvojaBilyzna • 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Федекс в США мав передати її на адресу Міст.
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляTvojaBilyzna
Так, вже зрозуміла
На циголках• 06 июня 2023
А что показывает сам трек при отслеживании на сайте федекса? Что посылка доставлена?
Ондатрова шуба• 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
от не пойму, чому з Вашого допису люди сміються??? (смайли) - краще б себе посміялись.

Ви все вірно написали, так і є, фідекс, DHL та ще якісь глобальні сервіси , від лютого 2022 - згорнули діяльність, послуг НЕ надають на території України,
і доставка комерційних вантажів напряму НЕ доступна, хоча можлива через треті країни, напр Польшу, Румунію, Прибалтику
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба

DHL працює
Я з ними працюю весь час
ТNT -ні
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба

Хай сміються . Це ж позитивні емоції
Аби не плакали
Ондатрова шуба• 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
DHL працює
Я з ними працюю весь час
ТNT -ні
DHL експресс - можливо що й працює, дрібні посилки, документи, ...
з вантажами - ніяк, по кр мірі з Азії (Сингапур) доставка не можлива
автор TvojaBilyzna • 06 июня 2023
Ответ дляНа циголках
Показує, що доставлено. А по факту в Міст кажуть, що не отримували такої посилки
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я відправляла великі вантажі глобал ( експорт )
Вони забирають фурами і далі літаком з Польщі
Шкідлива молекула• 06 июня 2023
FedEx має щось показати
ось у мене старий трек
https://www.fedex.com/fedextrack/?trknbr=642759913...

є дата і хто той трек отримав

Щось такого типу має бути і у Вас , а з тим до Міста
Шкідлива молекула• 06 июня 2023
Ответ дляTvojaBilyzna

шукайте шось такого типу, тут пише - хто і коли трек отримав
Ондатрова шуба• 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
1) так Ви ж відправляєте, писала вище, через третю країну їде без проблем + думаю тепер і логістику налагодили.

2) я пишу про доставку в Україну (імпорт) а не з України - от тут і затик, якщо через посередника/прокладку - теж без проблем,
чи просто вказувати склад/фірму в Польші наприклад, - так само ОК, і товар буде завезено в чорну, аналогічно як і з посередником

СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба

Федекс ніяк не забирають, тнт теж ніяк.
І це не через іншу країну, це комбінована доставка з України. І документи і великі вантажі так.
В плані імпорту, Європа точно- є.
Але, мої скаржились, що ніяк з Китаю не доставляють в Україну
Може щось змінилось, той регіон не знаю
Ондатрова шуба• 06 июня 2023
я про те і пишу, можливо не внятно трохи )))

в мене 2 постачальники з Сингапуру (то Азія так само як і Китай) + 1 з ОАЕ - у всіх одна відповідь: в Україну доставка НЕ можлива, ніяк..., на любу іншу країну - без проблем, а далі забирай як хочеш...
то що вкрай необхідне - їде через Польшу, все інше ніяк.., хіба 2є згодились на замовлення без доків, за готівку - так теж проблем нема, але... то не діло, і таке можу пропонувати лиш надійним, перевіреним клієнтам.