Девочки,дети,старики на крышах!Делайте репосты везде!Помогите людям!!!Пусть как-то договариваются чтоб людей вывезти с этого ада!
Ответ дляol_kin
Як там ваша вера на цей момент? Багато людей вже загинули, а ваша вера ще жива? Чи ще можна трохи почекати?
Проснулась, читаю. По чату вижу что туда пускают проехать. Это пока первое хорошее, что увидела. К сожалению, как я понимаю, официальных спасателей так и нет. Суки
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляPrervana
Я хочу верить в то, что они готовят нормальную эвакуацию. Потому что если в это не верить, то можно сразу крест ставить на всех затопленных населенных пунктах.
Нужно не готовить, а УЖЕ эвакуировать, отсчёт идет на часы
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляJulliK_
А теперь вопрос: по прогнозам естественно там земля больше не пригодна, никаких культур там не будет, никакого урожая... Херсон это огромный такой кусок, который кормил страну. А мы зерна сколько своего уже вывезли? Голода точно не будет???
На видео затоплено огромное количество балаганов(((
Ответ дляPrervana
Как неожиданно... А где Ваш вчерашний запал? Вера в спасателей? Кстати, спецмашины от адиннарот где?
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляYanaVkiev
А з Чернігова,коли міст взірвали,знаєте за скільки вивозили?)
Іноді правда дуже не подобається
Для чого зараз ця правда?
Я вже написала іище, 26.02 мій чоловік виїхав з Києва до Львлва на бусі за який заплатив 50 тисяч, він шукав хоч щось цілу добу, благо вивіз за цігроші жінок з дітьми , всього 13 людей. Все було то було, благо що виїхали хоч і добу їхали на тарандайці на літній гумі яка в результаті тріснула. Гірше було б якби не виїхали, не всі готові під обстріли їхати безкоштовно, тут немає чому дивуватись, ніхто безкоштовно життям не ризикує, ви теж би не ризикували
Ответ дляPrervana
Как вы там выше писали? ’ У них есть опыт в отличии от наших и они знают, что делать в тактх ситуациях?’
Це якийсь сюр, мій мозок відмовляється в таке вірити. Людей, яких можна було рятувати ще вчора, просто не рятують і нікому не дають рятувати. Який стан у тих людей, які провели ніч на дахах? Як таке може бути в наш час? Біль, розпач, і це я там не маю друзів, родичів, знайомих, але ж там живі люди. Ненавиджу русню, ненавиджу цих потвор, які за ці півтора року ´пробивають дно´, коли ніби вже нема куди
❗️❗️Лист від підписниці, щодо ситуації на лівому березі Херсонщини
7.20 в Олешках центр поки без води бо там найвище місце. По окраїнами води понад 3метрів, виїздів з міста немає. Пишуть, що течія велика на
резинових лодках небезпечно. Люди намагаються якось організуватися для допомоги іншим, але немає плавсредств, також Асвабадители не пропускають людей. Також пишуть в групах, що не пропускають людей на авто, які вчора самостійної виїхати в раденск, копани.
Велике прохання підніміть тему порятунку людей лівого берега!!!!
Мої батьки сидять там. у людей вже якийсь фаталізм - будь що буде.
Благаю підіймати цю тему в медіа просторі!
З повагою та надією,
Вікторія
З повагою та надією,
Вікторія
сальдо підор ’вєщает’ - у них все під контролем! Дітей повезуть к морю в лагєря, люди хотят работать на земле! Всім допоможуть, майже ніхто не хоче евакуюватися, всі чекають, щоб працювати на землі!
Це сюр, бажаю скорої смерті в муках цій тварі і всім причетним росіянцям!
Natalia505• 07 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Ничем не мотивируют, автоматы наставляют.
Но я так поняла,что там уже и затоплено все под крышу практически.
Вот комментарий девушки Люди вже гинуть там, їм і дахи не допомогають. Там просто жах, що робиться. Наші домівки вже по кришу під водою. Евакуації не має. Ці підари наставляють на людей автомати і не дають випливати на лодках в більш безпечніші місця, повертають їх назад. 😭😭😭 Там така паніка, ви собі і уявити не можете . Всі кричать, плачуть ...... Допоможіть хоч якось Олешкам, благаю🙏🙏🙏, там мої батьки 😭😭😭
Це жах.. Плачу. І таке блять безсилля, руки опускаються. От як тим людям допомогти?
Ответ дляPrervana
От людей? Спасателей, которые выполняют свою работу вне политики?
Шановна, Я вже другу добу на телефоні з лівим берегом. Ніякої евакуації немає! Руські самі суєтяться, відбирають у людей не те що човни, дерев´яні каюки! Три села пішли під воду повністю! Це геноцид, тероризм, массове вбивство!
Ответ дляJuliaBgn
Тварюка недоразвитая! Опять детей вывозят, пид@ры(((