Привіт з ботойбіччя• 07 июня 2023
У кого є код на знижку в Ділі, дайте, будь ласка
Чай не пью, только кофе• 08 июня 2023
А ви досі ходите в Ділу???? Я вже давно цій лабораторіїї не довіяряюю, брешуть в аналізах.
Чай не пью, только кофе• 08 июня 2023
Йдіть краще в Ескулаб, там багато знижок, я завжди через сайт купую бо там знижка 10%
західний_діалект• 08 июня 2023
Краще б ви обрали іншу лабораторію.. Діла не та лабораторія, якій можна довіряти
Сиреневенькая• 08 июня 2023
Знижка це круто звичайно, але краще один раз переплатити, ніж потім після діли перероблювати в інших лабах. Краще б пішли відразу в адекватну
Помеха справа• 08 июня 2023
Обоже, знову ескулаб ссилочки ’безпаліва’ розкидає, вже не вперше зустрічаю
Печенюшка• 08 июня 2023
Якщо вам треба здати серйозні аналізи якісь - то краще в ділу не йдіть, з потолка намалюють результати, а вам потім розгрібати
Прилипало• 08 июня 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ескулаб😂😂😂
18 мнеУЖЕ• 08 июня 2023
Ответ дляПрилипало
Ескулаб😂😂😂
Ой, Ескулаб то взагалі - некомпетентність та непрофесіоналізм, їх я би точно нікому не радила, бо на жаль отримала досвід ’гарний’
Этожзвяздаяегообожаю• 08 июня 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Піар Ескулаба - астанавітєсь🤣