Не худа ні разу• 07 июня 2023

Лікар ортопед. Лікування стоп (деформація, кісточки). Порадьте Київ/Україна

Потрібен фахівець саме по стопам, вальгус, стопа вже просто ластою широкою(( Дискоморт ще й гуля на стопі з"явилася(

Шукаю фахівця в Києві бажано, але готова поїхати в Україні будь-куди.

Розмір з 40 вже 42(
Буду вдячна за поради і ваш досвід можливо. Ортопедичні устілки не допомогають.
автор Не худа ні разу • 07 июня 2023
Взуття навіть 41-42 по ширині не підходить, тількми кросівки/крокси(((

Капитошечка• 07 июня 2023
А прежде не обращали внимания или было пофиг? Консультируйтесь у любого и начинайте хоть что-то делать, пока асса искать будете.
автор Не худа ні разу • 07 июня 2023
Ответ дляКапитошечка
консултувалась в інституті ортопедії. Вони тільки устілки радять.
Колебля• 07 июня 2023
По-перше, починайте носити взуття більшого розміру саме в довжину. Хоч чоловіче беріть, пофіг. Воно, до речі, буде ширше. Противальгусну шину купіть, носіть вдома, на босу ногу. Під взуття купіть кінезіотейп, погугліть накладання при деформації вальгуса, там все просто. Забудьте про підбори і вузький носочок у взуття. Коли трохи потягнеться стопа, почніть використовувати вдома розпорки для педікюра, потроху, одягаєте і переминаєтесь з підошви на пальці. Але то справа на роки. Терпіння вам і удачі)
Капитошечка• 07 июня 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Ну так изначально стельками, правильной обовью и прочими шняжками типа растопырок и бандажей это и корректируют. Других способов нет! Ну или операция на косточке. Но это ад и крайняя мера. Вы носите стельки, вообще хоть раз носили их? Обувь у вас удобная, правильных размеров? Тапочки домашние какие? Плоскостопие какое или оба? С детства страдали, чем профилактировали? Или тоже ничем, ну плоскостопие, то и плоскостопие, с этим живут?.....
Леди Г• 07 июня 2023
Заморский Тарас Владимирович. См.о нем инф.в инете. Специалист с мировым именем.
Его клиника ’Майстерня руху’
Могу смело рекомендовать. Восстановил мне руку после того, как поломала ее в локтевом суставе
Ну що ви, мамо!• 07 июня 2023
Сатишев М.М.,ортопедія Руслана Сергієнка,пр.Лобановського.
Ольга Мам• 13 июня 2023
Подивість тут, але не знаю які медичні послуги це включає https://www.delikar.com.ua/