Дівчата, вітаю. Підкажіть, будь ласка, можливо хтось з Київської області або з самої Боярки. Треба дитині зробити бужування сльозного каналу, в нашому місті таке не роблять. Можливо, хтось робив дитині, до якого лікаря краще записатися? І взагалі, які там нюанси? Що треба крім направлення? Останній раз була там, коли сама була дитиною. Зазделегідь дякую
Шпондєр• 07 июня 2023
Я записувалася до офтальмолога в Медіком на цю процедуру. Лікаря порадили в пологовому будинку Лелека. Зараз наскільки взнаю цей лікар в Медікомі не приймає. Пошукайте її через Хелсі ми (Федотова Світлана)