Фенте Фря• 07 июня 2023

Дівчата порадьте гарного стоматолога у Львові, треба канали лікувати

Дівчата, у місті недавно, нікого не знаю, а зуб відколовся.
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Мех Наталя
Не знаю, питайте, може до вересня попадете, а може і буде десь віконце

Сладко-соленая• 07 июня 2023
Посмотрите в ФБ группу ’Лікарі та пацієнти Львів’. Там много полезной информации можно найти.
Гл. Амурная• 07 июня 2023
Клініка Вражнова.Лікарі Ігор або Сергій.Дуже хороші спеціалісти.Телефон погугліть, потрібен попередній запис.
Александр_5• 07 июня 2023
Зубрицькі, тато і син на Лесі Українки.
Ванна Тазиковна• 07 июня 2023
Місто дент. погуглите. у них офигенное оборудование. я детей из Польши к ним привозила. все сделали на 100%
navariya• 07 июня 2023
Пишите в личку
navariya• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мех Наталя
Крім скачування бабла з тих, хто має, нічого такого іноваційного немає.
Колишні студенти з коледжу нирнули під крила багатих батьків...
Соціальні мережі відкриють очі сліпим....
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляnavariya
До чого ви пишете цю нісенітницю? Ви лікувались в Наталі?
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Зубрицькі, тато і син на Лесі Українки.
Ну ви ще ціни Зубрицьки напишіть: хочеш зуби - продай нирку)))

navariya• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні. Таких Наталь - на кожному кроці - багато стоматологів є.
Мені достатньо подивитись було на сайт цієї контори, і в Сокільниках є вивіска.
Сайт ’поважної кліники’:
Це окрема строка, із піару про свою компанію:
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Висновок для мене: Шаражкіна контора. Може вміють, може вчаться. Але, крім смоктати гроші, треба розуміти, що в першу чергу - ти лікар, а не бізнесмен в навороченому офісі.
Love_Love_Love_• 08 июня 2023
Ответ дляnavariya
Сайт ’поважної кліники’:
Ви шось таке несете🤦🏼‍♀️
Александр_5• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
пломба недавно - 2000грн
автор Фенте Фря • 08 июня 2023
Дівчата а ще підкажіть , з центру до району Сихів без проблем добратися? Там що автобуси чи маршрутки ходять?
navariya• 09 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
У PlayMarket є додаток. Маршрути. Отримаєте повну інформацію.