Фенте Фря• 07 июня 2023
Дівчата порадьте гарного стоматолога у Львові, треба канали лікувати
Дівчата, у місті недавно, нікого не знаю, а зуб відколовся.
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Мех Наталя
Не знаю, питайте, може до вересня попадете, а може і буде десь віконце
Мех Наталя
Сладко-соленая• 07 июня 2023
Посмотрите в ФБ группу ’Лікарі та пацієнти Львів’. Там много полезной информации можно найти.
Гл. Амурная• 07 июня 2023
Клініка Вражнова.Лікарі Ігор або Сергій.Дуже хороші спеціалісти.Телефон погугліть, потрібен попередній запис.
Ванна Тазиковна• 07 июня 2023
Місто дент. погуглите. у них офигенное оборудование. я детей из Польши к ним привозила. все сделали на 100%
Ответ дляLove_Love_Love_
Мех Наталя
Крім скачування бабла з тих, хто має, нічого такого іноваційного немає.
Колишні студенти з коледжу нирнули під крила багатих батьків...
Соціальні мережі відкриють очі сліпим....
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляnavariya
До чого ви пишете цю нісенітницю? Ви лікувались в Наталі?
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Зубрицькі, тато і син на Лесі Українки.
Ну ви ще ціни Зубрицьки напишіть: хочеш зуби - продай нирку)))
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні. Таких Наталь - на кожному кроці - багато стоматологів є.
Мені достатньо подивитись було на сайт цієї контори, і в Сокільниках є вивіска.
Сайт ’поважної кліники’:
Це окрема строка, із піару про свою компанію:
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Висновок для мене: Шаражкіна контора. Може вміють, може вчаться. Але, крім смоктати гроші, треба розуміти, що в першу чергу - ти лікар, а не бізнесмен в навороченому офісі.
Сайт ’поважної кліники’:
Love_Love_Love_• 08 июня 2023
Ответ дляnavariya
Сайт ’поважної кліники’:
Ви шось таке несете🤦🏼♀️
Александр_5• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
пломба недавно - 2000грн
Фенте Фря
• 08 июня 2023
Дівчата а ще підкажіть , з центру до району Сихів без проблем добратися? Там що автобуси чи маршрутки ходять?