Апрель Ивановна• 07 июня 2023

Хто приймав антидепрессанти? Шо зі мною?

Таке відчуття, шо в мене дисконект з самою собою. Завжди була "легка" весела, після 24.02 дуже важко почала все переживати, але трималася якось, далі влітку був ніж в спину від дорогої людини, перестала спати, почався тремор, головні болі. Далі були ще певні переживання, чекала місяць результатів іспиту, вся себе вивела. Зараз просто жах, я як тінь, постійна тривога, руки трясуться, ніби все відносно не погано, але погано... Всі ці події, я просто не витримую, хочу лежати, сумувати, нічого не робити, періодами якась така паніка, голова мутна, на роботі дуже розсіяна, елементарні речі не можу довести до кінця, деколи туплю неймовірно, верзу якусь нісенітницю. Від критики штормить. Вирішила, звернутися до психіатра, бо відчуваю, що я вже не на плаву. Порадьте онлайн лікаря, бо в диспансер звертатися не хочу. Ну і, можливо хтось був в такій ситуації і викарабкався, порадьте щось....
Ms. Скромность• 07 июня 2023
П´ю золмігрен 2 місяці, це найкраще моє рішення. Призначила сімейна, яка має ще спеціалізацію психо

булоТАЙминуло• 07 июня 2023
Не знаю кто онлайн принимает, я в частную хожу.
Налогообложу• 07 июня 2023
Начните с психолога, а пока выключать телефон и спать
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
Не можу, херсонці і тварини перед очима, дуже важко переживаю за всіх українців. Просто не можу вийти з цього. Сплю до речі добре.
Там все розмивчато• 07 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Интересно. Это таблетки от мигрени
Emeriez• 07 июня 2023
Автор почитайте Євгена Скрипника в іг. Можливо знайдете відповіді на ваші питання.
Мені в свій час допомогла ще рефлексотерапія, але тут треба шукати кваліфікованого лікаря.
Неправдиша• 07 июня 2023
Буквально вчора була в гостях, там була родичка -терапевт в приватній клініці , в розмові вона порадила від тривожних і депресивних станів попити місяць адаптол або релаксін.
Не виникає звикання від них, психоемоціональний стан покращують .
Звичайно, якщо є можливість, то до психотерапевта, але , якщо не можливо, то можна почати з подібних препаратів і проаналізувати стан свій
Борода• 07 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Нічого не переплутали? Це таблетки від мігрені і є обмеження щодо кількості штук вживання в місяць
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую. Цікаво, чи вони рецептурі?

Освічую темряву• 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Це не ліки,а пшик
Неправдиша• 07 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Дякую. Цікаво, чи вони рецептурі?
Ні
Неправдиша• 07 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Це не ліки,а пшик
Мабуть, при важких і запущених станах так.
Однак,,якщо людина нічого ще не приймала, то можливо допоможе і не важка артилерія
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Не знаю дівчатка, я сумую за собою попередньою, життєрадісною, я ніколи б не подумала, що зі мною може відбуватися такий трешняк. Деколи аж губи німіють. За все дуже переживаю, буквально за все.
Освічую темряву• 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
У вигляді плацебо)
София• 07 июня 2023
Автор, я розумію вас.Через постійний стрес, напругу психіка похитнулася. Організм не залізний .
В мене були схожі симптоми. Можу порадити Гідазепам. Це рецептурний препарат.
Приймаю зранку, по 0,25. по 1 т/д. Він стабілізує стан, зникає тремор, серцебиття, напади страху.
Але! Довго його приймати не можна. Максимум 10-14 днів. За цей час ваш психіка перейде в стан рівноваги, завдяки препарату ’розвантажиться’.
Виходити з нього треба поступово, зменшуючи дозу в два, потім 3 рази.
На мене він діє добре. Але в деяких викликає сонливість. Це вже залежить від особливостей організму.
Але все ж таки, проконсультуйтеся з лікарем.
Борода• 07 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Не полінуйтеся, сходіть на прийом. Зазвичай це будуть антидепресанти та гідезепам.
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляБорода
Я не хочу йти в психоневрологічний диспансер і світитися там, поставлять же на облік.
Борода• 07 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Що за дурість))) там гарненько приймають населення і лікують, без ніяких записів
Неправдиша• 07 июня 2023
Взагалі, краще звертатись до психіатра і вона призначить меликаментозне лікування.
Нещодавно маму мою ’витягували ’ таким чином, капельниці в стаціонарі, потім вдома таблетки.
Ефект дуже швидкий, маму свою я такою вже багато років не пам´ятаю- активна, зібрана, оптимістична, менше стали турбувати хронічні болячки. А то , я вже пов´язувала її стан з віком, а виявилось, що проблеми тривалі були з нервовою системою на фоні стресів

Борода• 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
+
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ для София
Так, саме за цей рік сталося дуже багато стресових для мене подій, саме в моєму житті, війна само собою.
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляБорода
Доведеться ж карту заводити?
Неправдиша• 07 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ніякого обліку , мама зверталась напряму до завідуючого, назначили 10 днів крапельниць, їздила на денний туди щодня,далі вдома медикаментозно.
Неправдиша• 07 июня 2023
До психологів треба ходити довго, щоб побачити ефект, і треба ще його знайти нормального.
Медикаметозно побачите ефект набагато швидше, тоді потихеньку заявиться стимул до життя, діяльності, то і самі захочете і почнете морально себе витягувати.
Ms. Скромность• 07 июня 2023
Ответ дляБорода
Переплутала бо і від мігрені п´ю
Золофт АД, доречі на ньому і мігрені приступів менше стало
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Я реально там нікого не знаю. Хіба б завалити на пряму на прийом до лікаря і проситися без обліку, куди йти знаю, брала там сертифікати.
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Та то реально якийсь треш, я б ніколи не подумала, що зі мною таке може трапитися, все життя була великим пофігістом, а тепер страх через будь-що.
Оле Лукойе• 07 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Я в приватній клініці йшла до психіатра. Чому в приватну не хочете?
Мій психіатр працював і в держ, і в приват.
автор Апрель Ивановна • 07 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Та я в обл центрі мешкаю , шукаю в приватних, немає ніде психіатра!
Сусановна• 07 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Це вони так кажуть. Я до головного лікаря ходила, який приймав ще й у приватній клініці. Пішла у приватну, щоб на обліку не бути. Він приймав там після 17.00. А коли мені потрібно було з ним зустрітись вдень, то назначив прийти в поліклініку. І в регістратурі виявилость, що картка заведена, тільки лежить окремо.
Вони перевірок дуже бояться.
На 5 років точно заводять.