Daria0000• 07 июня 2023
Куда можно отдать детские вещи для помощи тем, кто пострадал в Херсонской обл?
ksusha1155• 08 июня 2023
Ответ дляDaria0000
В мене ще знайомі завтра будуть розпитувати у волонтерів, може підкажуть, бо їм не ло того зараз, мабуть.
Ответ дляDaria0000
Ви не в Києві випадково? Я сама впо, але не знаю навіть куди віднести. Хочеться,щоб потрапило дітям дійсно, а не на олх. Бо речі хороші і душа болить за тих людей
Бровари, у нас точно впо попадає. Дівчата одразу роздають, сьогодні відправляємо ще авто до Херсона з кормами та різним приладдям для тварин.