Daimyo• 08 июня 2023

Спочатку вони казали що Київ надійно захищений, відбулися прильоти, тепер кажуть

Тема не для провокації і не для срачу, а щоб зрозуміти що вони роблять.
Будь ласка не баньте.
Спочатку вони казали що Київ надійно захищений, потім відбулися масові прильоти, постраждали люди. Дехто покинув місто на якийсь час.
А тепер кажуть оце:
Київська ГЕС захищена з повітря та зсередини, - гендиректор Укргідроенерго
Ігор Сирота заспокоїв, що погрози росіян щодо Київської ГЕС - тільки в їхній уяві:
"Вони не могли туди дістатися, коли були від станції буквально за 5 км - в Димері. То сьогодні тим більше вони нічого не зможуть з нею зробити".

Я розумію звісно, що вони заспокоюють людей, але ж, навіщо хвалитися, щоб спровокувати непотреб рашистский, на якісь дії, чи що це?
Ну побалакали вони про Київське водосховище, по переливали з пустого в порожнє, та й забули.
Бо мозок там, щоб збереглася пам´ять, відсутній, а наші запам´ятали, та продовжують їм про це нагадувати, питається навіщо?
lisenok_8282• 08 июня 2023
мені взагалі багато чого з того, шо вони ’патякають’ в загальному доступі - незрозуміло.
иркин• 08 июня 2023
Для рашистів саме наше існування - вже провокація, не думайте, що було б інакше
автор Уаджит • 08 июня 2023
Мені страшно, а поїхати з України не можу, бо в мене бабуся і дитина, сина не випустять зі мною😥
olkaig• 08 июня 2023
а що ви хочете почути? про ГЕС казали, а толку? вони дійсно можуть бути зараз вневнені, але ніхто не знає що у головах тих рашістів ...
Чашечка кофе• 08 июня 2023
Ідіть за кораблем ті, хто розповідають про якійсь провокації! росіянам не треба будь - яких приводів, аби чинити військові злочини Буча, Маріуполь, Вінниця, ГЕС та інші
vinika• 08 июня 2023
Я так понимаю вы, автор, что нарыли на просторах инета то и постите, все подряд.
Через тему выбор языка, свежая регистрация.
Yammystar• 08 июня 2023
Каховську ГЕС підірвали ноннами тротилу, ракетою ГЕС не зруйнувати
VivaForever• 08 июня 2023
ну конечно кацапам можна открыто брехать, менять свои отмазки каждый день. а нам надо вообще заткнуть рот и читать росновости?
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляиркин
А українцям їхнє існування поперек горла вже, не розумію, чому ми не можемо по їхній московії вдарити, щоб вони там в своєму болоті всі передохли нарешті.
Ажурная мышь• 08 июня 2023
Если бы Киев не был защищён, то куда бы прилетели кинжалы и масштаб катастрофы можете себе представить? Да, обломки ракет тоже навредили, но это меньшее из зол в сегодняшних реалиях.
neortoju• 08 июня 2023
Они - психи. И хз что им завтра в голову ударит. За киевское водохранилище я не переживаю, а вот АЭС немного напрягает.
Jul-Ap• 08 июня 2023
Когда были массовые прилеты?
Да, киевское ПВО сейчас лучше израильского по эффективности. Особенно с учётом того, что по Израилю запускают более примитивные устройства.
Karin 777• 08 июня 2023
А что не так? Киев , действительно, хорошо защищён. Не хуже железного купола Израиля у нас ПВО. Каховская ГЭС была на оккупированной территории - мы не могли ее защитить.
Унция яда• 08 июня 2023
Как я «люблю» вот этих перекладывателей вектора ответственности. Дескать это не кацапские мрази, а наши не доглядели, не до это и вот это. И вот уже в массах рисуется такая себе размытая картинка зрады и вообще все оказывается «нетакоднозначно».
Yuljwa• 08 июня 2023
Чтобы подорвать киевскую ГЭС, её нужно захватить и заложить тонны взрывчатки.
Klodia• 08 июня 2023
Ответ дляУнция яда
Так у этой авторши все темы такие- зайдите посмотрите.
Ekaterina_M• 08 июня 2023
Мене також більше напрягає ситуація на Запорізькій атомній. Київську ГЕС тварі не зруйнують
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляolkaig
Я вже не знаю, що я хочу почути, бо кожного дня від тих довбаних рашистких орків невідомо чого можна чекати☹️
lisenok_8282• 08 июня 2023
чого розкричалися на втора? вона зовсім інше мала на увазі. вона про те, шо ’счастьє любіт тішину’. У мене знайомі на фронті, вони теж обурені тим, шо на кожному кутку то Малярша, то Подоляк тріпаються про контрнаступ. Хлопцям це реально заважає ’працювати’ по позиціях. Бо ті дибіли кацапські починають нервувати , підсилюватися і пацани не можуть їх застати зненацька. Для чого таке робити?
olgabaluta• 08 июня 2023
Я вот не понимаю, вам всем мало Арестовича с его 2мя неделями? Теперь будете верить, что никакой катастрофы не произошло, все защищено, продолжайте работать и донатить?
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Будьте обережні з висновками будь ласка, краще згадайте коли влада за Київ казала що він надійно захищений, що після відбулося, пам´ятаєте?
amvroziya• 08 июня 2023
Так Каховская тоже была защищена. Ракетой такую конструкцию не пробить. Кацапы подорвали ее внутри.
Я не думаю, что мы пустим русню к Киеву.
sur_sur• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Про ’’переливали з пустого в порожнє, та й забули’ - смішно.
olgabaluta• 08 июня 2023
Вчера уже одна патриотка на зар плате создала тему, как все плохо в Крыму. Давайте сейчас все будем думать про Крым и Педорастию, вместо того, чтобы заниматься своей жизнью и безопасностью!
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляvinika
У Вас немає настрою, я розумію, ось вам простір інтернету, де я це накопала: https://t.me/kievreal1/43054
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляYammystar
Це заспокоює🙏
Чашечка кофе• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Що відбулося?
Natabond76• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Їдьте з бабусею, син і сам вже впорається якщо йому більше 18
EvdoKiev• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Страшно,не можешь ехать иди пешком. От вашего страшно, милая моя, нам легче станет,?
автор Уаджит • 08 июня 2023
Ответ дляVivaForever
З якого це переляку читати росновини, може ще й соловйова дивитися, щоб він здох.