Особисто мене дуже дивує от це: слухаю парашкіні пісні бо це моя молодість, дивлюсь Кухню бо при чому тут це?
Ми не слухаємо не читаємо і не знаємо свого бо не дали, знищили і замінили. Кому це не очевидно?
Люди не знають толком хто такий Винниченко, Конопницька, чому вбили Івасюка ( якось тут прочитала що його конкуренти прибрали), це лише, приклад, таких речей тисячі, а ми в основній массі про них просто не знаємо
Результат:
вже голосів:
991 (76.64%)
Згодна
302 (23.36%)
При чому тут пісні?
Ответ дляLove_Love_Love_
От саме і складне в простому : це ж просто руськая песенка 🤷♀️
Сейчас в Германии, гуляла сегодня на детской площадке с дочкой и она начала играть с русской девочкой и говорить между собой. Девочка спрашивает ты русиш? (Она говорит по немецко русски) моя 4 летняя дочь кивает головой. Ну а что ребенок знает, говорят ведь на одном языке. Тут я очень задумалась аж досада взяла… Нужно перестраиваться, будет не легко, в моей регионе говорили всегда или на суржике или по русски. Вот так привыкли (
Ответ дляAlya91
А вы не видите взаимосвязи между русскими песнями/просмотром русских блогеров и спонсорами ракет на наши головы? Те, кто слушает песни российских исполнителей, тот спонсирует исполнителя, исполнитель платит налоги, а из этих налогов клепают ракеты круглосуточно. Все просто.
П.с. Комментировать не надо, нет время отвечать.
Це що ви описали це лише айсберг і 10000 доля всієї проблеми
Белоснежная• 08 июня 2023
По-моему все это уже когда-то было: «Сегодня он играет джаз, а завтра Родину продаст!».
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хтось і справді не розуміє, що русскій мір так і заходить в голову - через пісні, через культурку...
Завоювання відбувається фізично, силою. А утримання і перетворення на ’своїх’ - саме тактм чином.
А те, що молодь зараз майже вся добре знає англійську. Слухає пісні англійською. Багато хто говорить на німецький, польській, іспанський.
Вас це не лякає?
Меня здається, що мова - це тільки мова. І не треба її ототожнювати з любов´ю до Батьківщини.
Вас це не лякає?
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Це точно .Одні тупі,інші без мозгів.
І тільки авторка цих висерів глибоко освічена.А рус.культура так і ’пре’ з усіх боків.
Ответ для6755346
Катя внимание уже не знает как к себе привлечь
Взагалі пофіг на Катю, опустимо авторство виразу.
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Он Білорусь також думала ’ачьотакова’ і в результаті в
повністю втратили свою ідентичність, стали рабами кацапії в прямому сенсі цього слова, роблять все що путін скаже. Мова їхня на грані вимирання, нею розмовляють тільки деякі старі люди.
double-mama• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Там написано в тексті
Какое отношение польская феминистка и писательница имеет к вашему посту?
Ответ дляAlisaMom
От, з однієї сторони глупо перевчовувати чи притісняти в дітях цю мову, бо вони її знають, а з іншої сторони це тонка грань, от вони маленькі, не бачать того всього руського жаху, все буде і повториться як з нами. Коли мій дідусь казав: бійся москаля, оминай, не май справи, я думала що він не сповна розому, бо я ж не бачила ці жахіття що творила русня з його поколінням
Ответ дляdouble-mama
Ви знаєте що Конопницька полячка, я зрозуміла. Сідайте 5
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляOOH
Вас це не лякає?
Не лякає, а радує, що знають і вивчають інші мови. Головне щоб подалі від культури окупанта, і щоб знали своє, само собою.
Ну, і своє треба захищати. Сподобався проект в Італії ( не знаю чи вже закон) про використання саме італійських слів в назвах компаній, бо англійська мовна експансія дошкуляє. Пропонується штраф від 5000 до 100 тис євро за неіталійські назви.
Яна11031984• 08 июня 2023
Я ненавиджу все кацапське тепер. Нудить від всього їхнього, та нудить від оцих 30%
double-mama• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Полька , и никак иначе. И к чему она в вашем посте? Или пост не ваш, и вы просто его скопировали и даже не прочитали?
KrupinkaSs• 08 июня 2023
Ответ дляБелоснежная
Ещё в Собачьем сердце тоже,Швондер и Шариков
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От як люди бережуть своє. Українцям варто приклад брати.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Там написано в тексті
Так вона ж полька))
Невдобно виходить)
Ответ дляdouble-mama
Так, все вірно, ви праві
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляnoraone
Я не знаю пісні сучасних російських виконавців, але знаю ті, що були років 18-20 тому. І я слухаю їх періодично, бо це моя юність та ностальгія за кращими роками. Не треба змішувати все в одну кучу та перегибати палку. Окрім пісень проблем вистачає
І як ті виконавці відреагували на те, що москаль напав на Україну?
svetlapanna• 08 июня 2023
Я с Катей согласна.Да. без фвнатизма.
Но когда к нам в Украину приезжали сниматься россияне, жралия. пили и зарабатівали тут у нас. а теперь бл@ мы нацисты. надо срочно нас уничтожить.
Нет , русские..Я ненавижу вас до скрежета.
Пишу на русском для тех. кто читает из русни.
Вы посеяли такой градус ненависти, что не отмоетесь никогда
Ответ дляOOH
Так. І мене це лякає.
До війни в нас була демократія і толерантність.
А зараз з такими перегибами ми пливемо кудись в темний бік.
Тупим страшно, вони думають що пливуть кудись в темний бік, бо вони не бачать причинно-наслідкового зв`язку і тому не можуть контролювати своє майбутнє. Тупі сумують за толерантністю до вбивць, мародерів і варварів. І щоб не нести тягар відповідальності звинувачують і оббріхують в перегибах невинних людей лише за те що вони не хочуть ставати частиною тієї трясовини, в яке їх втягують через російську мову, російське кіно, російську музику тощо.
Kids Store• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хлопець вибачився.
А за нього горою виступив любитель хароших русскіх сам Арестовіч
Хлопця просто залякали. Депутатка неадекватна
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляAlya91
Согласна. Начинать надо с малого.
Я не могу слушать русские пенси и русских певцов еще с 2014 года
МАМА НИКИТКИ-2• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну тепер і ви знаєте )))
Ответ дляsvetlapanna
Я с Катей согласна.Да. без фвнатизма.
То не градус, а буря
Ответ для6755346
Мене просто бісить ця Катя , лізе ле треба і не треба
З виразом згодна
Та я теж не захоплююсь нею
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Сьогодні руській язик є мовою окупанта ,ворога який прийшов нас вбивати !
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
То не градус, а буря
В моїй душі не градус.
В моїй душі вже вир.. Кацапи не зрозуміють,але Ви сенс та ставлення розумієте..
Після всього пережитого, а ще після ГЕС.. далі не буду