Особисто мене дуже дивує от це: слухаю парашкіні пісні бо це моя молодість, дивлюсь Кухню бо при чому тут це?
Ми не слухаємо не читаємо і не знаємо свого бо не дали, знищили і замінили. Кому це не очевидно?
Люди не знають толком хто такий Винниченко, Конопницька, чому вбили Івасюка ( якось тут прочитала що його конкуренти прибрали), це лише, приклад, таких речей тисячі, а ми в основній массі про них просто не знаємо
Результат:
вже голосів:
991 (76.64%)
Згодна
302 (23.36%)
При чому тут пісні?
Веточка сакуры67• 08 июня 2023
Почему все это не говорили после 14 года? Россия не вчера начала гнобить Украину, но ездили на заработки и звезды и обычные люди. И сейчас наши беженцы спокойно ходят на курсы с русскими в Германии и др странах, работают на одних заводах, дети учатся в одних школах. Т е это можно, а петь цоя нельзя? У меня дочка ходила в дневной лагерь за границей, там девочка была из России, отлично дружила с девочкой их Тернополе. Где та грань адекватности?
Renesmeе 16• 08 июня 2023
На данний момент повністю згідна. Раніше було байдуже, до повномаштабної війни. Чомусь у них не стоїть таке питання чи слухати україномовні пісні, навіть не піднімається
Ответ дляMariya Prokhorova
Сьогодні руській язик є мовою окупанта ,ворога який прийшов нас вбивати !
Я не зочу мовний срач, це глупо. Мене справді дратує те що ті хто розмовляє українською нічого не знають про історію, культуру і тд. Більшість не знають авторів Гімну, а розводять срачі і б‘ються в груди.
Особисто, я справді, не можу цією мовою спілкуватись, хоч все життя було 50/50, але і кидатись на інших за це не буду( виключення, лише, упороті)
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну все. Не говорили, а тепер говоримо. Стогодні настало сьогодні, а не вчора
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так ми не кидаємось , а пояснюємо )
Сам руській язик звісно не винен , але сьогодні нажаль так , то мова ворога
Ответ дляWorrm
Тупим страшно, вони думають що пливуть кудись в темний бік, бо вони не бачать причинно-наслідкового зв`язку і тому не можуть контролювати своє майбутнє. Тупі сумують за толерантністю до вбивць, мародерів і варварів. І щоб не нести тягар відповідальності звинувачують і оббріхують в перегибах невинних людей лише за те що вони не хочуть ставати частиною тієї трясовини, в яке їх втягують через російську мову, російське кіно, російську музику тощо.
А ви вважаєте себе розумною?
Тоді рекомендую вам почитати про 14 ознак Ур-фашизма
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Перепрошую ,а звідки вам відомо,де знаходиться авторка того коменту?
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Я не ваша вчителька , щоб вас навчати , з вами все ясно (
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хтось і справді не розуміє, що русскій мір так і заходить в голову - через пісні, через культурку...
Завоювання відбувається фізично, силою. А утримання і перетворення на ’своїх’ - саме тактм чином.
Заходило в голови саме так. Нам вбивали в голови велич раші. вони всі такі розумні. а минікчеми.Ми дозволяли їм багато- зверхність над собою ..
В нас немає пам´яті. скільки всього русня в нас кварала. видалила.
Українці при расійскій імперіі були холопами.Кріпаками.
При союзі всі анекдоти були про дурних хохлів, Щоб вибитись у люди, треба було їхати до москви.Все російське славилося, а українське висміювалося.Триста років ярма нічому не навчили
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так ми не кидаємось , а пояснюємо )
Автор почитала ваши темы,а что вы после 2014 года начала войны в стране разговаривать на чистейшем русском?
Или тогда это было не в Киеве и вам было срать что это мова агрессора? В Киеве тусня была,война то не у вас была правда,где то далеко.
А сейчас верещите что русский язык мова агрессора? А давно ли она мова агрессора? С 24.02.2022 когда Киев бомбить начали?
Война в твоей стране с 2014 года,но тебе было срать на это,и прекрасно говорилось на русском Языке,а сейчас кульбитом переобувшись в воздухе ты рассказываешь на каком языке надо говорить.
Абсолютно двуличные принципы.
svetlapanna• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От, з однієї сторони глупо перевчовувати чи притісняти в дітях цю мову, бо вони її знають, а з іншої сторони це тонка грань, от вони маленькі, не бачать того всього руського жаху, все буде і повториться як з нами. Коли мій дідусь казав: бійся москаля, оминай, не май справи, я думала що він не сповна розому, бо я ж не бачила ці жахіття що творила русня з його поколінням
Боже, я не поодинокий випадок.Мені моя бабуся казала, що українців москалі ненавиділи, обзивали та це сама підступна нація. А коли розпався союз( навмисне з маленької пишу) . То бабуся сказала -кацапи нас так просто не відпустять..Будуть ще битися..нащо той Кравчук віддає ту ядерку?, нащо ми роззброюємося? Я молоде та дурне, сміялася. ’А, русскіе харошиє’.. Тепер для мене немає ’хороших’ . Тільки знак з двома нулями.
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляZelenkа
А не Катя і «Світське життя» популяризували російський контент і артистів з 2008 року?))
Вже б сиділа мовчки, наче ніхто не пам’ятає її інтерв’ю зі звєрєвим і іншою шоблою-йоблою з мацкви.
Краще пізно ніж ніколи.
Mariya Prokhorova• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Абсолютно двуличные принципы.
Мені дуже прикро , що я не зрозуміла це раніш
Так я перейшла і вивчаю українську після повномасшабного вторгнення , тому що не догнала в 2014 році , а ліпше було в 1990 р
Головне виправляти помилки та визнавати їх !
Ответ дляsvetlapanna
Та то ж ясно, як одинокі? Нас таких міліони, а про розпад і Кравчука, ми всі голосували за Чорновола, моя бабця і дідусь з освітою в 4 класи поачевно просили : він, а не комуняка Кравчук, вони все тоді знали, але хто їх слухав
Ответ дляMariya Prokhorova
Для кого-то это язык мамы и папы, бабушек и дедушек.
Почему-то после 2 мировой в школах массово изучали немецкий, английский позже стал популярнее. Не знаете почему? Слушали Моцарта и баха, читали Гейне и Гете
World Shop• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Насчет пацана с песнями Цоя - ну хамло малолетнее то еще, тетя с крышей набекрень ,конечно, но и этот сосунок мог бы немного отфильтровать свою речь, даже Цой бы в гробу перевернулся от словесного поноса этого почитателя его песен
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Та кто Вам мешает разговаривать за паребрикаи в сваей стране как нравицца?
Сюр всего.да.что кокошниковое чудо тут будет учить украинцев Украину любить
Внимание слайды!
Ответ дляLove_Love_Love_
Во и не создавайте такие провокационные темы, потому что упоротой выглядите именно вы
Ответ дляsergla
Це порівняння абсолютно і абсолютно недоречне і не має ніякого відношення до нашої ситуації, хоч я категоричний противник мовних срачів.
Німці не нищили віками мови і культури країн на які напали
Ответ дляsergla
Кожен судить по собі
Ответ дляsergla
Бачу це слово вас тригернуло.
Ирина-bbd0• 08 июня 2023
Ответ дляsergla
Раньше был язык матери
После напоминания о том.что матерям многим язык уже был навязан русский.добавились язык бабушек .дедушек и прочих родичей до сотого колена
Вы не из Рюриковичей случайно или Романовых?