Добродійка• 08 июня 2023
Чи вам соромно за себе (ковід)?
Коли була так звана пандемія, багато знайомих мені казали і висували претензіх за те , що я їздила гуляти з дітьми, гуляла де тільки можна, ходила без маски,а вони вдягали три. Не робила уколи, а вони по два три.
Я наслухалась купу звинувачень, що це через таких як я пандемія, а вони сидя в дома в масці рятували світ.
Результат:
вже голосів:
610 (50.04%)
Порушувала карантин
387 (31.75%)
Все було правильно
174 (14.27%)
Тиц
48 (3.94%)
Мене намахали
Сливочная пенка• 08 июня 2023
А ми вирішили в осінно-зимовий період носити маску в громадських місцях завжди, як роблять японці. І мені байдуже, що про мене думають інші.
Кашка-маняшка• 08 июня 2023
Ответ дляОцененная
Мне совершенно не стыдно,у меня в доме бабушка 95 лет. И я бы просто не простила себе, если бы принесла ей эту заразу. А маски, перчатки, доставка продуктов и пр, меня совершенно не напрягали
У мене батько і син астматики. Боялася за них дуже. А по факту вони найлегше перехворіли. А ми з чоловіком дуже важко. Тому прививки робили. Другий раз було не так вже. Але двоє близьких нашій сім’ї людей померло. Зараз дуже боляче читати цих деятєлей, які ніби то насміхаються над людьми, які переживали і виконували всі вказівки - тіпа бидло, вєдома маса, а я вот такая, на всіх плєвала, меня нє проведешь. Буду жить вєчно. Да, автор?
Не зви чайна• 08 июня 2023
в мене поводився тато, так як ви, атор. Захворів, потім захворіла його лежача мама (проживали разом), госпіталізувати лікарі відмовилися, самі підключали кисневу подушку , яку теж самі купили, два тижні вона мучилася, потім стало легше, але прожила після виздоровлення 3 місяці, зупинилося серце(
Кашка-маняшка• 08 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Зараз авторіца вам напише, що бабця і так би померла, це і не від ковіду зовсім.
Не зви чайна• 08 июня 2023
Ответ дляКашка-маняшка
та я знаю, таких не ’побєдіш’
ЧупакабраЗеБест• 08 июня 2023
Ответ дляКредитная
Не носила намордник, не кололась, не тестировалась, не болела
я тоже, один раз даже с какой узкоглазой кобылой изза этого подралась. она там давай визжать что я без намордника.
Мрії у вирії• 08 июня 2023
Я така ж як ви. Але в мене ще гірше випадок, бо я за освітою лікар. Я майже одразу зрозуміла що це вселенській най@б. Напевно занадто добре вчилась та памʼятаю мікробіологію та імунологію
ЖаннаНеАгузарова• 08 июня 2023
У мене серед оточення померло 3 людей, дядько, мій стоматолог і медсестра, що робила мені вакцину, а собі купила довідку((
СамавиховуюКота• 08 июня 2023
Перехворіли досить важко вже у 2021 та 2022 році. Якраз після початку ПВ.Не вакцинувалися.Маски носили. Поважаю особисте право та простір кожного.Карантин порушували.Під час весняного карантину у 2020 намагалис якнайбільше знаходитись на свіжому повітрі. Благо поруч річка та лісочки.Бісили бруднезні маски в транспорті.
Ответ дляКашка-маняшка
Виконувати незаконні вказівки невідомих вам осіб - це ваша особиста справа. Носіння ганчірки на обличчі (яка від вірусів абсолютно не захищає) було і є особистим вибором особи.
Але ж деяке бидло кидалось на людей без масок! А зараз самі не носять маски, хоча карантин (незаконний) не закінчився. Його постійно продовжують, останній раз подовжили до 30 червня 2023.
АгатаХристя• 08 июня 2023
так, как автор, рассуждают исключительно те, у кого никто не лежал в больнице под кислородом, никто не умер, никто не болел месяц с температурой 39. Те, кого ковид непосредственно коснулся, размышляют иначе
Бодіпозітівна• 08 июня 2023
то вы так говорите, потому что вас не коснулось. У меня мама болела с поражением легких, лежала в больнице, так что я насмотрелась на людей и под кислородом и умирали в палатах
Педиатор_я• 08 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Удалено администрацией...
КвартираЧья• 08 июня 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я первое время сидела дома, маски носила и тд, но чисто из уважения. Не болела. Не кололась. Дело каждого, но то что люди по своей воле пошли не читая о побочках и тд это пугает. Теперь ясно что можно заставить сделать что угодно.
Нам на работе сказали, пока не сделаете прививку на работу не допускаем
Отправили в бесплатный пока не будет сертификата о прививке. Зарплаты у нас копеечные, особо не разгуляешься сидевши дома
Пришлось колоться
Я лікар, але не працюю за спеціальністю, я, і моя родина дотримувались власного карантину, а саме - маска в приміщеннях з великою кількістю людей. Заборона прогулянок в парках мені здавалась дивною з самого початку, як і вимога носити маски на вулиці (за виключенням місць скупчення великої кількості людей, де неможливо витримати адекватну дистанцію і люди дихають один одному в обличчя).
Ми захворіли на ковід вже десь через рік після початку пандемії, коли діти почали ходити в школу. Хворіли двічі, обидва рази приносили діти зі школи, хворіли з дивними симптомами (я досі не можу забути це відчуття повної відсутності нюху, коли ти відкриваєш пляшку з відбілювачем і не відчуваєш нічого, а в чоловіка ще й смак зник, то він потім їсти два тижні не міг нормально), але загалом нормально все пройшло. Ми не вакцинувались, оскільки не в групі ризику, перехворіли і я не бачила сенсу колоти погано протестований препарат.
Коли почали хворіти наші похилого віку родичі - було реально не дуже, 2 з 3 були в поганому стані, з сильними падіннями кисню, але витягнули без стаціонару, в одному з випадків довелось брати кисень додому.
Зниження сили епідемії зараз - це логічний процес - вірус став слабшим, багато людей перехворіли, отримали свій імунітет, це природній процес.
Але на перших порах карантин був необхідним, бо рівень госпіталізацій і смертності від ковіду високий і треба було не дати лікарям захлинутися. Саме це було в Італії (коли кількість хворих значно перевищувала спроможність медичної системи)
Крім того - треба було дати можливість лікарям розробити і підібрати правильні протоколи лікування. В нас це було швидше, оскільки наші лікарі дуже швидко почали використовувати стероїди, а в тих же штатах - пройшло ще декілька місяців, перш ніж стероїди внесли в протокол і дуже багато людей помирало через відсутність змоги отримати нормальне лікування.
З моєї точки зору там, де розвинені західні медичні системи показали себе занадто консервативними і неспроможними швидко реагувати на зміни, українська система медицини показала себе більш-менш, особливо враховуючи різницю в технічному оснащені і тп
З приводу політики - тоді було мало що відомо, людям важко щось пояснити і донести, тому залякали і заборонили навіть по сторонах дивитис, це моя думка. Супер недемократично, але той апокаліпсис, який відбувався на початку пандемії треба було зупинити і швидко, тому що в зоні ризику опинилась величезна кількість людей - не тільки ковідні пацієнти, але і всі інші невідкладні. Якби повністю лягла медична система - погано було б всім. А такий ризик був, бо вірусне навантаження ніхто не відміняв, лікарів хворіли більше всіх, саме за рахунок набагато більшого, ніж в звичайних людей, вірусного навантаження. І саме тому я своїх родичів похилого віку лікувала вдома, хоча ситуація була складна - в лікарні тоді ризики були вищими набагато
маска Ілона• 08 июня 2023
Наша родина не зробила жодної вакцини. Не хворіли. Але були стафілококи та стрептококи(((
Екатерина27• 08 июня 2023
Переболели всей семье очень не хило. За деньги, что ушли на лечение, можно было бы вчетвером отдохнуть в Доминикане пару недель. Так что мне не стыдно ни за что!
Распутница• 08 июня 2023
Вот интересно, те, кто,к счастью, не столкнулся с болезнью и теперь, насмехаясь, выписывает тут какие все дураки - вы хоть подумали каково читать вас тем, кто потерял близких от короны, тем, кто задыхался в реанимации??? Это была реальная страшная болезнь и от нее пострадало и умерло очень много людей. Я за 40 лет не знаю никого,кто умер от гриппа или пневмонии. А за два года ковида - знаю, и не одного и не двоих. Это точно так как мои знакомые приехали из Днепра погостить к родным в тихий городок, а сосед с ухмылкой им заявляет: какая война, это там у вас городских война, а у нас тут войны нет, отлично живём.
ЗдесяЯ• 08 июня 2023
В захист маски не вірю, але де треба вдягала. Коли захворіла моя мама, яка виходила тільки в магазин в масці і з антисептиком, а після неї всі ми і батьків поклали до лікарні, то я вже хвора і до аптеки ходила, і в магазин, і в лабораторію, і в таксі їздила. Мені не соромно, бо хто б це робив за мене-в лікарні кожного дня новий список з ліками, їсти теж треба приготувати і занести, хоч сам ледве на ногах тримаєшся.
Фенте Фря• 08 июня 2023
Нет не стыдно. Потеряла многих родственников возрастом под 80 и чуть за 80.
Смячиком• 08 июня 2023
В масці ходила, руки мила, антисептиком користувалася. Ковідом двічі хворіла, щеплення не робила.
фрау Гітта• 08 июня 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В нашей поликлинике заведующий гинекологическим отделением умер от ковида.
фрау Гітта• 08 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Полностью поддерживаю. Из-за таких как автор умерло много пожилых людей страшной смертью.
Или остались прикованными к постели, многих парализовало. Но для верящих во всемирный заговор их мамы-папы, бабушки-дедушки ненужный баланс!
Цвірінь• 08 июня 2023
Не жалею ни о чем, я прививалась и болела 2 раза легко, единственное что, это то, что могла больше гулять разве что или где-то бывать, но все места были ограничены, кроме улицы по сути, а развлечения позже были доступны только для вакцинированных, мой мужчина не прививался до последнего из-за этого не могли где-то бывать чаще чем это хотелось бы мне.
Oasis in the Desert• 08 июня 2023
Мне кажется, что те, кто не вакцинировались по идейным соображениям, сродни беженцам из безопасных регионов, которые оттуда вещают, как нам правильно жить в Украине.
Первые отморозились и наблюдали за тем, как порядочные люди создавали коллективный иммунитет.
Вторые ждут, пока мы всё отстроим. И только тогда на всё готовое вернутся...
Лавандовая• 08 июня 2023
Моя мама соблюдала карантин , ходила даже на улице в маске, сделала вакцинацию . Заболела ковидом и попала в реанимацию . Потом были осложнения.
Мы же масок не носили , одевали только в магазинах, гуляли и нас не коснулось.
ПампушОК• 08 июня 2023
я вірю, що хвороба таки була, що вірус таки сильний, просто одні легше переносили інші гірше, вірю, що помирали. Непроти розумного карантину. Але проти примусової вакцинації. Соромно зізнатись, але коли полетіли ракети 24, моя перша думка ’ ну тепер хоч не будуть знущатися через вакцинацію’ Якраз тоді закупили нову партію файзера і людей почали примушувати до 3 дози.
ПампушОК• 08 июня 2023
Ответ дляOasis in the Desert
ви впевнені, що вакциновані створили колективний імунітет, а не ті хто перехворіли?