Королева спама• 08 июня 2023

Модниці, подивіться на ось ці сукні

Всім привіт. Хочу придбати собі сукню. Але усе якесь фе. Вже стільки всього передивилась, але нічого толкового. Око вже замилилось.
Або порадьте якісь гарні.
Дякую
Результат:
вже голосів: 208
115 (55.29%) 1
46 (22.12%) 4
29 (13.94%) 2
18 (8.65%) 3
автор Королева спама • 08 июня 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ни цвет, ни фасон, ни ткань
Подскажите, где вы смотрите платья? Спасибо
автор Королева спама • 08 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А Вам зручно, щоб рукава от так як 1 та 4 фото? мені от геть ні, вони мене муляють, хочеться поправити та натягнути, тому для мене варіант 2 мабуть
Та теж не подобається, але блін, не має де що вибрати толкове
Хвігура мічти• 08 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Посоветуйте где глянуть, спасибо
На инсайтах от Зары до hm.
МашМааш• 08 июня 2023
Проголосовала да все, кроме 4 ТК показалось что там синтетика ткань
Но если натуральная то все классные платья
mashulka_ua• 08 июня 2023
1 та 4 - спущені плечі, особисто я б не ризикувала без примірки, бо нема гарантії що не впаде і що груди будуть на місці.
Якщо добре сяде - буде ніжно та сексі виглядати.
Модель яка на будь-яку фігуру сяде - 3, там запах підкреслить талію, низ та верх не в обтяжку.
В ідеалі поміряти звісно.
Луноходик_Ик• 08 июня 2023
Мне нравится 4.
В позапрошлом году брала такую модель. И в этом тоже, но к сожалению оказалось маловато(((
Пришлось купить ещё одно, другого размера. Они оч классно смотрятся.
Луноходик_Ик• 08 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Из можно и обычно носить. Там резинка.
Вэнди Стар• 08 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Спасибо) подскажите, где можно посмотреть платья?
я заказываю итальянские, если актуально. напишите в личку, дам ссылку на байера.