Стигла полуниця• 08 июня 2023

Как вам помогал муж начать водить?

Ну и помогал ли вообще?
У нас каждый раз ссоры после моего пребывания за рулём: чего так долго стоишь на повороте, не чувствуешь машину, может пора переключить скорость?!, едь.. едь.. чего тормозишь
Ну и резюме - тебе ещё рано садиться за руль самой, а с ним я все время в стрессе - чтобы он не наорал, чтобы он не раскритиковал, прямо внутренний мандраж.И все это с такой сочувствующей миной на лице.
Получила права год назад, сама езжу ещё мало, в основном не далеко от дома, но без него чувствую себя намного уверенней.
Ондатрова шуба• 08 июня 2023
Я ще буду свого вчити! :)

Угадайс• 08 июня 2023
Вчитися треба лише з інструктором
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я ще буду свого вчити! :)
Підтримайте його і вірте в нього!!
Сиренькая• 08 июня 2023
Махало руками,кричало,що потім сусіди сказали,бачили як допомагав паркуватися це капець,як ти витримала.
Пройшло 6 років він мене реально достав і я з ним розвелася.Ось по таким допомогам і видно людину.
Баба_Воля• 08 июня 2023
Ніяк, раз з ним їхала ну його на фіг, все не так, а пояснити толком не може. З інструктором навчилась.
Ля-ля-ля• 08 июня 2023
Автор, в вождении невозможно помочь, это то, что водитель обязан делать сам,брать на себя ответственность, принимать решения ,следовать правилам. А задача мужа просто не мешать,вот совсем не издавать ни одного звука, даже когда очень хочется. А лучше,просто не ехать с начинающим водителем, он прекрасно справится сам
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляУгадайс
Вчитися треба лише з інструктором
Так вже вивчилась, річ у тім, що завжди якісь зауваження та критика
Я розумію, що не все ідеально, річ у підтримці, чи може я не права
Ля-ля-ля• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Едьте без мужа, это лучший выход
НетЕщеНаверное• 08 июня 2023
Мы в одной группе с ним год назад отучились, поэтому друг другу помогаем. И страшно, и ржачно в эти моменты)))

Бабульція• 08 июня 2023
Деньги на инструктора давал
Ондатрова шуба• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Підтримайте його і вірте в нього!!
Постараюся. У мене був перший інструктор дуже строгий, постійно сварив. Потім я помітила, що я вже ок, а він сварить і сварить. Поміняла. Виявилося, що я таки добре катаюся. Хоча з іншої сторони розумію, що це і мій недолік також - неможна бути такою чутливою до критики.
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну вот с этой задачей мой и не справляется
Я писала выше, что без него чувствую себя увереннее, спокойно
парИла я парИла• 08 июня 2023
Никак. Права есть, но не водит.
Когда едем вместе, то спокойно подсказывает.
Конфиденциальность• 08 июня 2023
Мій так їздить, що у всіх хто сидить в машині серце хватає. То ж коли сідаю я, він мовчить, може лише сказати, що сильно близько тримаюсь до правоі сторони. Я тільки вчуся їздити після 15 років без машини. І чоловік і інструктор з яким я займаюсь, сказали що треба наказувати години, тільки так я зможу відчути машину. То ж кожні віхідні їдемо з чоловіком кататися. Коли є помилки, їдемо і прафцюємо над тим, що не виходить.
Угадайс• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Не возіть його взагалі. Тут не потрібна німпвдтрмка, ні критика , ви просто водій, як і він
Конфиденциальность• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Візьміть ще уроки з інструктором. Вам не завадить точно.
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Я уже начала на примере ему показывать как это: иногда пропустит поворот или знак не заметит - я недовольно критикую, ему не приятно
Маю сечі• 08 июня 2023
Муж научил меня водить за 5 лет до получения прав, на даче. Обычно мы сворачивали с трассы и там еще 10 км ехать проселочными, я садилась за руль и везла его, потом парковалась, у нас это не очень просто было. Иногда ездила сама в магазин, тоже на проселочных. Пдд учила в инете и сдавала там же проверочный экзамен, просто для себя. Но машина была одна и на права я не сдавала. Потом решили купить вторую машину, ребенок подрос, надо было его везде возить. Я пошла учиться, сдала с первого раза. Купили мне машину. И никогда ни разу муж не критиковал мое вождения, не кричал под руку, спасибо ему. 16 лет езды без аварий.
Аноним_• 08 июня 2023
Нормально зі мною їздив, просто підказуючи іноді і будучи моїм штурманом) Найголовніше - допомагав з парковкою і виїздом - ось це прям найскладніше для мене завжди було)

автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
О, мне о таком только мечтать, я когда без прав просила научить - иди в автошколу, выучилась в автошколе - опять не так
А я з косою• 08 июня 2023
Я вже їздила кілька років, коли ми познайомились, в мене було своє авто. Тому не вчив. Але бувало теж бубнякав. Я спокійно зупинилась і сказала, що ще раз так буде, то буде йти пішки))
Ну і коли випʼє, то вау як класно я його везу)
Котики-муркотики• 08 июня 2023
Я вчилася у дуже хорошого інструктора, після здачі на своєму авто практикувалася. З чоловіком їздити анріал, беріть подруг і погнали. Я здала на права рік тому (до того були фобії, які з війною треба було вирішувати) і одразу прийшлося їхати то за тепловізорами за кордон, то вивозити людей з інвалідністю...ну типу треба їхати, було страшно без досвіду по 600 км в день в будь яку погоду (осінь, зима), але брала з собою сестру замість радіо, якось спокійніше коли не одна їдеш. З чоловіком то треш, він визнає що я їду добре (за перші півроку водіння 15 тис км накатано), но все не так. Не такий радіус повороту, а там би могла прижатися. Інструктор каже, що у всіх людей свій стиль водіння, і чоловік хоче навчити як їздить він...але це не зовсім правильно. Але ж він думає, що робить добро)) Чоловік вже навіть мовчить, а я бачу ну от що хоче сказати, видно що стримується 🤣🤣 тому частіше їжджу без нього, а з ним сідаю поруч
Беріть машину і виїжджайте з подругами, просто для досвіду. А там з часом і заб´єте на бухтіння чоловіка
Mrs.Sexuality• 08 июня 2023
Вчилася водити 14 років тому)) В чоловіка тоді не було ні прав ні досвіда водіння, тож він сидів тихенько, поки його везуть)) Рік тому теж став водієм, коли він мене возить, я теж сиджу тихенько)))
Залізний кіготь• 08 июня 2023
Люди все разные. Мой очень аккуратно и спокойно научил меня водить с самого начала и потом катался со мной, пока я учила маршруты необходимые. Никогда не орал, не психовал.
При этом через 11 лет мы с ним развелись, потому что пошли одни скандалы, поговорить было невозможно, он сразу психовал и кричал.
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
У мого коли сідає в авто поруч зі мною - вже якесь незадоволення, або я накручую себе, або так і є
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Но спасибо, что так повел себя во время вашей практики😉
Маю сечі• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Я вам больше скажу, мой второй муж сам никогда не водил, машины и прав никогда не было. И он сидит рядом и критикует меня! Я не выдержала и рассказала, что первый муж меня учил и никогда не ругал, имея машину с 18 лет. Так что некоторым хорошо бы заткнуться. Обиделся, но теперь молчит.
Залізний кіготь• 08 июня 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Да, я ему за это очень благодарна. И много раз сказала эти слова
Коржик• 08 июня 2023
Ми з чоловіком навчалися разом, тож були в однакових умовах.
Але від кількох знайомих чула, що було як і в вас - замість підтримки і допомоги, постійна критика з переходом на крик.
По суті, навчати - це теж навик. Треба вміти доступно пояснити і повторювати потрібну кількість разів різними словами, якщо незрозуміло (а не всі навіть усвідомлюють, що те, що для них само собою зрозуміло, комусь неясно). Десь підтримати, десь конструктивно покритикувати. Якщо це в умовах реального руху серед інших водіїв - то це теж стрес. Тому так, не кожен чоловік зможе адекватно підтримати дружину. Якщо бачите, що ваш саме такий - не мучте ні себе ні його, беріть додаткові уроки в інструктора.
автор Стигла полуниця • 08 июня 2023
Вот сейчас подошел, говорит - отвези ноут маме, чувствует свою вину за вчерашние слова