Клептоманка• 08 июня 2023

Що означає граничні ризики??? скринінг

Перший скринінг результати лікар сказав що нормальні , але у застереженнях пише граничні ризики трисомнії 21 (1-250)
Та трисомнії 18 -13 (1-100)
Варто звертатися до іншого лікаря???
Мой_ужин• 08 июня 2023
Так це загальний статистичний показник
Ваша цифра яка?

Красавица писяная• 08 июня 2023
Хз що ви маєте на увазі, автор. Що робили астраю, пріску?
Кукусики• 08 июня 2023
Дуже високий ризик, лікар тут не причому…скільки Вам років?
автор Клептоманка • 08 июня 2023
Ответ дляМой_ужин
Так це загальний статистичний показник
Ваша цифра яка?
Ну так в мене в результаті і пише
Мой_ужин• 08 июня 2023
Ответ дляКлептоманка
Ну так в мене в результаті і пише
Ви б дали фото
Граничний показник є в усіх результатах
Зараз все скажу• 08 июня 2023
Это высокий риск. Не предлагали другие методы исследования? Вам нужно найти самого лучшего специалиста узи, это тоже важно, что там скажут. Есть разные маркеры, которые и на узи видно.
Зараз все скажу• 08 июня 2023
Ответ дляМой_ужин
Ви б дали фото
Граничний показник є в усіх результатах
Так, а что непонятно? Я помню у меня был 1 к нескольким тысячам или больше .

Все возможно• 08 июня 2023
Скиньте фото з діаграмою.
Мой_ужин• 08 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Насправді не все так просто
Є віковий ризик
І не лише
З таким ходять до генетика, а не на форум
Який тест - не зроз, який лікар сказав - не зроз
Міряю від одиниці• 08 июня 2023
У вас высокие риски,но тут надо еще знать какого вы возраста
Мона Лиза• 08 июня 2023
Нипт
Два-три тижні і фсьо• 08 июня 2023
В целом по этим данным риск большой. Но лучше видеть полностью скрининг,с диаграммой. В любом случае,сходите к генетику. Это высокий риск. Я со своим 1:600 побежала
Хвильоватиша• 08 июня 2023
Я делала приску и в 32,5 , и 35,5. В 35,5 показывало большие риски, но это из-за возраста только.
побольшомусекретику• 08 июня 2023
В таких випадках направляють до генетика
Sunrise23• 09 июня 2023
Я бы Нипт сделала, потом с результатом к генетику
ТихоЯ• 14 июня 2023
Так граничні ризики це ті, за межами яких ризик вважається високим. Для трисомії 21 це 1:250, як у вас і написано. Це загальна інформація для всіх.
Вас має цікавити індивідуальний комбінований ризик - це той, який розраховано конкретно під ваші аналізи.
Мария-ba52• 07 июля 2023
Доброго дня, скиньте свій скринінг фото.