СМСница• 08 июня 2023
Биохимическая беременность
Как восстанавливались , когда забеременели снова ?
Ух яка ж Я• 08 июня 2023
А чому після неї треба відновлюватися? Автор, це не важка хвороба, а природній процес. Якби не тести та інтернет, то ви б не помітили або помітили та не надали б значення цьому. Так і раніше у жінок було, затримка до тижня та дивні симптоми, а потім прийшли місячні та все добре. А вагітніти можна навіть наступного циклу
Лікар
Ух яка ж Я• 08 июня 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Биохимическая беременность это как ?
Це коли є підвищення ХГЧ, але по УЗД ще немає ознак вагітності. Тобто лише аналізи свідчать про запліднення
Хочу в БАНю• 08 июня 2023
Да никак. Перед второй нормальной беременностью было 2 бхб за 6 месяцев. Мы бы о них и не знали, если бы не планировали, бт, хгч... просто месячные были бы после нескольких дней задержки.
СМСница
• 08 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Лікар
В мене перша завмерла га 8 тижня. І дві б/в термін до 2 тиж
Ух яка ж Я• 08 июня 2023
Ответ дляСМСница
Перепрошую, 2 тижні затримки, чи як ви визначили термін біохімічної вагітності?
Viktiriia-ec46• 08 июня 2023
Ответ дляСМСница
теж була і завмерла і бхв, після бхв ніяк не відновлювалась. вітамінчики і позитив