Радикальная• 08 июня 2023
Він не відпускає, але собака на сіні
Цікаве знайомство. Легке спілкування. Здивування, коли кожна фраза відгукується в тобів теплом, коли думки збігаються, коли обидва інтроверти, коли звертаємо увагу на одні і ті ж дрібниці і думки течуть в одному руслі, коли думки про модель сім´ї та досуг збігаються, коли кава без цукру, чай з ромашки та любимі смаколикі одні на двох...
Коли гумор однаково чорніший за каву.
Кілька зустрічів за рік.
Це спілкування дивує і вбиває.
Але він не робить кроків, і я не зроблю.
Не розумію навіщо йому я щодня, щоночі, ці раптові смс, ці доброго ранку ☕ та добраніч 🤗, ці звіти за те, як в його справи, та
розпитування про мене.
Реально спілкування щодня, вже більше року.
Чом він не відпустить, не припинить? Бо я не можу йому не відповідати. Але через це я сама не своя і живу незрозуміло яким життям.
Коли гумор однаково чорніший за каву.
Кілька зустрічів за рік.
Це спілкування дивує і вбиває.
розпитування про мене.
Смурфик• 08 июня 2023
Ответ дляРадикальная
В мене теж. Переписка, рідко дзвінки, але дзвінки на годину та більше... Переписка теж, або пару слів, якщо зайняті, або на пару годин - попити разом кави, поговорити про фігню, потім оте добраніч...
Флірт є, але так, трохи.
Але за ік з гаком пропущено було 3 чи 4 дні всього, і то давно.
Флірт є, але так, трохи.
Я ж тому вам і пишу: це реально фігня, так зливатися свій час незрозуміло на що. Вияснюйте стосунки і живіть далі. Він тупо забирає у вас час цією невідомістю. Це вже характеризує його не з кращої сторони. Я б так з людьми не робила, то і чоловік, що так робить мені б не підійшов
Админко• 08 июня 2023
Ответ дляРадикальная
’якщо чоловіку потрібна жінка він її буде завойовувати а не гратися’
А якщо не потрібна, чом не дати їй спокій, навіщо витрачати час на неї?
Якщо ви писали, що такої ж думки про написане у першій частині, то до чого тоді ваші запитання про а чому і навіщо?
Чоловік, якщо йому потрібна жінка буде робити все, щоб вона була з ним. Крапка. Решта, то вже розмазування шмарклів і ваше бажання драми
Админко• 08 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
А почему вы не управляете своей жизнью, а ведете себя как игрушка? он. он он он
делает что вы хотите
прямые вопросы в лоб - Вася с хера ли ты мне пишешь год. но не встречаешься?
и прощаетесь если не нравится ответ
делает что вы хотите
и прощаетесь если не нравится ответ
Але ж так сумно жити. А так придумала собі принца, відносини, бореться з вітряними млинами і копається у собі, у ньому
Пес Патрон• 08 июня 2023
Ответ дляАдминко
ну да, весело, но я такое называю мозгое..
Админко• 08 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Якщо людині подобається, то що ж поробиш)