Смурфетта• 08 июня 2023

Хотіла собі шось купити з одягу, настрій пропав шось вибирати, після новин(

Немає ні нових футболок .. все зносила за період війни…все стало домашнє, що не вийдеш в люди
Як знайти сили шось купити… настрою нема
Хочеться останні речі віддати більш потребуючим
Дюагональ• 08 июня 2023
Давно не було тем про біле пальто і пиріжки.
автор Смурфетта • 08 июня 2023
Думала замовити з ін сайтів
Так нема інтересу… якою дійшла до думки шо одяг щастя не принесе мені(
IQ 80• 08 июня 2023
Що нам робити? )
Xвостокрутелка• 08 июня 2023
Так віддайте
Щохвилини хтось просить про допомогу
автор Смурфетта • 08 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Що нам робити? )
Хто ще такий як я?
бибизяна• 08 июня 2023
Замовте трохи пізніше. Гола ж не ходите
Лівий Локіть• 08 июня 2023
Бедняга
Лялька в колисці• 08 июня 2023
Ответ дляДюагональ
Тю, до чого тут пальто, сама така, -нічого не хочеться, хоча можливості є
автор Смурфетта • 08 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Бедняга
То точно(
автор Смурфетта • 08 июня 2023
Ответ дляЛялька в колисці
І не повірите.. чоловік дає гроші, а мені не хочеться нічого…
долой_лама• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Думала замовити з ін сайтів
Вы не правы. Нет большей радости, для рашистов, как наше уныние и деморализация. Это же какой красавицей будет Кабаева, когда мы будем в обносках и неумытые!
Покупайте вещи, пеките пирожки и спите по ночам.
ніколи такого не було• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Та повірили, повірили...
Солоденька цукОрка• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Хто ще такий як я?
Я така.Байдуже на те ганчір´я.А раніш тілько відкривала’ Замовлення з в інсайтів’.
Зібрала дома все з себе,дитини ,каструлі,виделки,рушники( нові), віднесу на вокзал.У нас прибувають в Миколаїв ті бідолашні .
Русні здаПи• 08 июня 2023
Купіть сексуальне більїшко
Xlimit• 08 июня 2023
Найдите какое-то вдохновение, смотрите красивые фото, общайтесь с друзьями, вытягивайте себя из этого состояния. Сама такая, нет футболок, у ребенка много, вот был ДР мужа, насмотрелась на фото в пинтересте вытянула себя в поле букет насобирать. Хорошая прогулка получилась, хотя проходила воронку от прилёта. Тут не знаешь что завтра будет, и будет ли оно, живите сейчас и здесь
долой_лама• 08 июня 2023
Я не такая. Платье новое, приготовила на весну ещё зимой, пару маечек пришла. Бигуди и макияж. Да, и пирожки у меня вчерашние, с картошкой и укропчиком.
Но у меня в городе вода поднимается. И с новостей не выхожу практически весь день.
Кокосиха• 08 июня 2023
У мене від паніки і стресу взагалі тяга щось накупити (((
Несу пургу• 08 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Що нам робити? )
Разгонять тему матрешке 🤷‍♀️
автор Смурфетта • 08 июня 2023
Ответ дляНесу пургу
Разгонять тему матрешке 🤷‍♀️
Можете не розганяти
Несу пургу• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Можете не розганяти
Посмотрим на вас унылую без анонимов
Директриссимо• 08 июня 2023
Если квартира не съёмная, подарите.
Мяо мой мяо• 08 июня 2023
А є якась футболка яка вам сподобалась?
amvroziya• 08 июня 2023
Я закинула Мадяру , по более личным счетам (бригада мужа) и немного проверенным волонтерам по спасению животных на херсонщине.
Оргазм, как платье от Диор купила)))))
Творю чудеса• 08 июня 2023
На душі теж тяжко, навіть гірше, ніж 24.02. Але взяла себе в руки, працюю ще більше, щоб мати можливість більше заробити і задонатити. Злюсь на москалів і пашу, злюсь і пашу. Подивлюсь тікток, пореву, і знову за роботу.
Фиктивная• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Думала замовити з ін сайтів
Верно, а другим принесёт. Закажите с ин сайтов нуждающимся
Фиктивная• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Даёт - берите. И отдайте их ЗСУ
Булькаю• 08 июня 2023
Полгода не была на маникюре и отменила. Желания ноль. Желание только вино пить и все..
Пошаманю• 08 июня 2023
Не треба себе обділяти,якщо такі обставини
Ви ж працюєте,то маєте вибір і себе радувати
Не можна так жити,щоб тільки жалітись і загоняти себе ще в більшу смуту
Донатьте, віддавайте речі,які можете
І себе морально підтримуйте, не треба відмовлятись від покупок,якщо є потреба
Пошаманю• 08 июня 2023
Ответ дляБулькаю
до мого майстру манікюру на тиждень вперед черга,а чоловік її на війні,є діти.Дівчина працює.Таким чином клієнти її теж підтримують і її сім´ю,а дівчата у салоні теж донатять
Мира всем• 08 июня 2023
Ответ дляСмурфетта
Хто ще такий як я?
В мене теж саме