Цікавить як потрапити на фронт жінці, що потрібно зробити, куди йти.
Діти є, закінчила ЗУНУ тернопільський, міжнародний туризм. Всі кажуть що без підготовки не візьмуть, але ж чоловіків беруть
Брату повістку дали, в нього було багато причин не йти по стану здоров’я, але зняв всі діагнози. Підготовки ніякої не було і фізично він не був підготовлений. Жінці ж також так можна було б
Ответ дляMadame S
А детей куда? Война это не турпоход.
В дітей батько є, буде з ними закордоном
Ответ дляrybka21
авторко, а скільки в вас дітей?
Багато…четверо
Ответ дляMadame S
А наоборот нельзя?
Він іноземець і моїх поглядів не поділяє, але домовились що якщо в мене таке бажання є, то буде з дітьми. Брат загинув під Бахмутом, я не можу тут знаходитись. Бажання піти було давно, зараз я точно цього хочу
Ответ дляСвята
Берут, что значит ни как. Идите в военкомат
Дякую
Ответ дляGIJane
Деякі вакансії вимагають тільки вже чинних військових, на деякі - можна пройти мобілізацію. Але я не знаю, яка там процедура, чи можна так просто заявитись і попасти на вакансію. Іноді проскакують типу бухгалтера, психолога.
Дякую💐
Ответ дляkournosik
Була в воєнкоматі, сказали немає потреби,ми вам зателефонуємо(
Фізична підготовка в мене добра
брат також сам ходив і сказали нема потреби, але через деякий час по дорозі на роботу дали повістку і в дшв, хоча фізично не підготовлений був і ще один знайомий також без фіз.підготовки в дшв
Ответ дляKsu160576
довідок: починаючи із медичної і закінчуюючи з характеристики з місця роботи, дозволу чоловіка і дітей (не смійтесь це правда)
дозвіл чоловіка? дітей??
і як це виглядає, цікаво...
насправді маю декілька знайомих дівчат, які служать. просто пішли до тцк, пройшли медкомісію та мобілізувались. і це правда. не смійтесь.
одна навіть повернулась із Бельгії, де мала писати магістерську роботу.
і як це виглядає, цікаво...
Ответ дляrybka21
дозвіл чоловіка? дітей??
і як це виглядає, цікаво...
Значить шанс є, дякую