Sara-a• 08 июня 2023

Китай официально дал оружие раше

❗️Китай вперше поставив Росії військову техніку для війни в Україні, — військовий оглядач BILD Юліан Ріпке

Так Ріпке прокоментував відео, опубліковане днями Кадировим. Той показав китайські бронеавтомобілі від компанії Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing, що надійшли до батальйону «Ахмат». Глава Чечні сам сів за кермо БТР і повідомив, що їх буде задіяно в Україні.

Рєпке зазначає, що поки неясно, чи укладено між Росією та Китаєм офіційний договір на постачання БТР і чому їх поставили саме Кадирову. Але такий експорт не міг статися без схвалення Компартії Китаю. Тож це точно не приватна покупка упевнений експерт.

Україна Online | Підписатись
Northface• 27 июня 2023
Ответ дляМурнетка
Сами вырастили монстра с этим Алиекспрессом)
Подняли экономику до небес, можно и террористам помочь..
В Китае до сих пор тащатся по всему советскому, дома флаги вешают, игрушки с Лениным

И думают, что мы с рашей братья.
Ничего удивительного...
Не зря я их не любила никогда. Биороботы, из-за них мой отец умер