Голубая фишка• 08 июня 2023
Чи дійде бруд до Болгарії?
Тільки будь ласка без підколів і образ.
Плануєм їхати в Болгарію через пару днів, як думаєте , дійте ця вся гидота до Болгарії?
Дуже хвилююсь бо вагітна, накрутила себе і вже й їхати не хочеться, й так себе почуваю ніяково що їду відпочивати а люди лишились без даху над головою🥺. То вже зараз думаю хоч би чим не травонутись, чи не підхопити що.
Я в дамках• 09 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
А в Крым дойдет?На ЮБК?
А мне интересно, рашинские курорты затронет ? Сочи, Анапа
Гостра на язик• 09 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
За Польшу тоже самое могу сказать. Всем пофиг.
согласна .из моих знакомых никто даже не в курсе. все что я услышала, это о, ей , серио? нистеты
Леди_в_ночи• 09 июня 2023
Так.Болгарія і Румунія матимуть екол.проблеми..це я вам як географ кажу.
Мааарковная• 09 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Вот пишет женщина украинка , которая живёт в Стамбуле
Так і є, багатьом вже байдуже.
Але в Турцію на побережжя припливе обов’язково. Це трешак. Рашка того і чекає щоб від нас втомилися.
Потрібно якесь чудо щоб війна закінчилася!
MashaizDusha• 09 июня 2023
З морем краще бути обережною, поки вони зроблять заміри якості. А раптом схочуть приховати, якщо виясниться що результаті поганенькі але не дуже погані, не смертельні?
А от просто побути в країні без тривог, може в басейні покупатися позагоряти це було б корисно.
З горіха зерня• 09 июня 2023
Ответ дляNat-li
Вот я тоже очень на Турцию надеюсь. Куда-то к самым забитым пляжам.
Вони в ЧМ практично і не купаються