Голубая фишка• 08 июня 2023

Чи дійде бруд до Болгарії?

Тільки будь ласка без підколів і образ.
Плануєм їхати в Болгарію через пару днів, як думаєте , дійте ця вся гидота до Болгарії?
Дуже хвилююсь бо вагітна, накрутила себе і вже й їхати не хочеться, й так себе почуваю ніяково що їду відпочивати а люди лишились без даху над головою🥺. То вже зараз думаю хоч би чим не травонутись, чи не підхопити що.
автор Голубая фишка • 08 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Езжайте конечно, пофиг на море, хоть морально отдохнёте, полежите на шезлонге и послушаете шум волны.
От і чоловік так каже. Каже, я по окопах ночую, щоб я з дитиною змогла хоч морально там відпочити
Ех, як це все тяжко 😭
Обнимашкина• 08 июня 2023
В Одессе уже холодильники и диваны приплыли, скоро и до Болгарии приплывет добро(
Заикальница• 08 июня 2023
Сто процентов да. С течением заразу принесет в море, если уже в Одессе... А до Болгарии там не так уж и далеко. Нелюди убивают экологию и все живое, страшно представить что с дельфинами и рыбой в море будет ещё ..
Стріляний птах• 08 июня 2023
В Болгарии и так ротавирус каждое лето, избегали бассейнов. А теперь и море грязное.
Агент Пинкертона• 08 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
😢 сумно
Скажіть хоч яка погода?
Літо, сонце, трохи вітряно і море штормить, але купатись можна
Редиска Я• 08 июня 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Люди купаються, не бояться?
Дуболом• 08 июня 2023
О, автор, є тема тут з назвою
’Слухали Комаровського’
Щойно читала - почитайте і Ви. Там теж пишуть про Румунію і Болгарію
автор Голубая фишка • 08 июня 2023
Ответ дляДуболом
О, автор, є тема тут з назвою
’Слухали Комаровського’
Бачила
Nat-li• 08 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Вот пишет женщина украинка , которая живёт в Стамбуле
А что им? С землетрясением помогли, мудака выбрали, русожопых полные курорты. Чего париться...
Уроды..
Nat-li• 08 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Там середземне і егейське море,туди далеко,а в Чорному в Турціі ніхто особо не купається.От в Болгарію попаде,а який нам толк з того.
К Стамбулу тоже норм
Марічка• 08 июня 2023
Звичайно, це ж катастрофа, це як Чорнобиль, дійде чи не дійде навіть гадать не треба
Агент Пинкертона• 08 июня 2023
Ответ дляРедиска Я
Люди купаються, не бояться?
Не бояться, дуже багато, хто купається. Буквально сьогодні спілкувалась з людьми похилого віку із Англії та Німеччини на пляжі - вони і не і курсі, що там відбувається. Ви ж не це хотіли почути? Але ´маємо те, що маємо´
Каляка маляка• 08 июня 2023
Посмотрите карту течений Черного моря. Там примерно можно понять, куда будет двигаться
Редиска Я• 08 июня 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Там я взагалі в шоці з нульової реакції світу. Поки в Європі сортують і миють сміття, в нас тут екологічні катастрофи і воєнні злочини. Навряд чи миття пластику це якось компенсує. А планета одна.
Viki_333• 08 июня 2023
Ответ дляДеловитая
Надеюсь, что да. И до Турции тоже. Может тогда хоть чуть-чуть не только на словах занепокояться
+10000
Все буде Україна• 08 июня 2023
Ответ дляЦветочница
Вже якось не віриться навіть в їх занепокоєність. Засунуть язик в дупу і далі будуть з попкорном спостерігати цей серіал
Що стосується Болгарії - давайте згадаємо,кого Україна нещодавна відправила туди в якості посла.... Ось яка якісь наших міжнародних спеціалістів, те і маємо
Басноплетка• 08 июня 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Не кажуть вже з телевізора , що весь світ за нас . Світу реально начхати
Бибер-анонимер• 08 июня 2023
Там и без подрыва ГЭС куча мусора в виде рашистов. Фу. Не представляю себя с ними на одном пляже, я ебанутая, взяла бы и ножом перерезала их всех вместе с их выблядками, чтоб их выблядки через 18 лет не пришли моего ребёнка ’освобождать’. Жду анонимный бан)
Все буде Україна• 08 июня 2023
Ответ дляМарічка
Так а що гадати. Географія середньої школи - течії в Чорному морі. Як воно може не дійти...
автор Голубая фишка • 08 июня 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Розумію, дуже надіюсь з ними не стикнутись. Готель без цієї гидоти
Viki_333• 08 июня 2023
Конечно дойдет.Болгария,Румыния,Турция и другие будут плавать в говне и всем остальном.И пусть плавают.Раз миру пофиг,то что ж поделать.
Зілля до весілля• 08 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
За Польшу тоже самое могу сказать. Всем пофиг.
КондуктЕр тролейбуса• 08 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ещё точно не известно какая гадость попадёт в чёрное море и в каком количестве.
Не думаю,что прям отравит всё море
Чёрное море очень глубокое. Течением вся дрянь унесется, осядет и ’переварится’. А вот мины....страшно.
Ліньки гуглить• 08 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Де я писала про чоловіка? Мій чоловік воює!
Удалено администрацией...
НеГолосую• 08 июня 2023
Ответ дляNat-li
Вот я тоже очень на Турцию надеюсь. Куда-то к самым забитым пляжам.
В Туреччині не тільки Чорне море
Copy-Paste• 08 июня 2023
В прошлом году что припрыло , так что здесь однозначно будет . https://www.unian.net/world/v-bolgarii-na-plyazh-v...
автор Голубая фишка • 08 июня 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Удалено администрацией...
Ліньки гуглить• 08 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Мабуть, фільтри тримають))
Какие фильтры ?
Не хотят сезон сорвать , на людей пофиг
Ліньки гуглить• 08 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Удалено администрацией...
Нет, мой как раз с марта 2022 воюет .
А вы ахаетесь во всю, что аж беременеете
Да уж
автор Голубая фишка • 08 июня 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Нет, мой как раз с марта 2022 воюет .
Да уж
Заздріть мовчки