Хтомолодець? Я!• 09 июня 2023

Асцит

Захворіла близька мені людина. Раптово виник асцит. Ще й не всі лікарі його відразу діагностували. Спочатку гастроентеролог призначив ліки від холецистопанкреатита. Потім стан погіршувався, в в хірургії діагностували асцит.Діагностика основного захворювання триватиме ще тиждень. Поки що ніякої конкретики. Людина немолода, але відносно здорова була. Пенсіонер, але кожного дня бігала волонтери ти, вдома вправлялася, ще й з онукою займалася. Що це може бути так раптово? Те, що це поганий признак, знаю, але буває так раптов?
Марфа-Краса• 09 июня 2023
Буває. Треба розбиратися з первопричиною. Здоров´я гарній людині❤
автор Хтомолодець? Я! • 09 июня 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Дякую ♥️
ДаЗдраПерма• 09 июня 2023
Онкологія?
бЭйбА• 09 июня 2023
Бажаю якнайскорішого одужання!❤️❤️❤️❤️
Покращена• 09 июня 2023
Автор знаю про асцит в основному на фоні злоякісних новоутворень яєчників. Але я не лікар. Лиш пишу про те, про що чула.
Бутерброд и я• 09 июня 2023
Печень как?
автор Хтомолодець? Я! • 09 июня 2023
Ответ дляБутерброд и я
Печень как?
Раніше було все нормально. Із печінкових проб мені тільки відомо , що одна із трансаміназ 40 при нормі до 32. Інша нормальна. Знаю про ’ласкавого вбивцю’, але ж і трансаміназ при асциті печінкового походження доволі високі
Бутерброд и я• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А на узи что? Подозрения на цирроз нет?
Кукусики• 09 июня 2023
Що з підшлунковою?
Как нефиг делать• 09 июня 2023
Ну у меня бабушка с асцитом умерла от рака кишечника.
автор Хтомолодець? Я! • 09 июня 2023
Ответ дляБутерброд и я
А на узи что? Подозрения на цирроз нет?
Нічого не казала, хоча УЗД робили їй. Я зараз далеко від неї. Мабуть ні. Бо будуть робити колоноскопвю, а потім дивитися через лапароскоп. Якщо нічого не знайдуть, відправлять на КТ
автор Хтомолодець? Я! • 09 июня 2023
Ответ дляКукусики
Що з підшлунковою?
Спочатку панкреатит діагностували
автор Хтомолодець? Я! • 09 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Але спочатку рак діагностували?
Как нефиг делать• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але спочатку рак діагностували?
Ні, спочатку КТ з контрастом було. Він показав той асцит
Ніколи не збрешу• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але спочатку рак діагностували?
Естественно, сначала рак
Ніколи не збрешу• 09 июня 2023
Возможно, онко,проблемы с печенью. У моего свекра с раком кишечника тоже был асцит последний месяц
ШанельКуКу• 09 июня 2023
У моего отца он начался через месяц после установления диагноза : рак поджелудочной 4 ст
миссАрфография• 09 июня 2023
У мами був асцит при РЯ. Пробивали живіт брали воду на наявність ракових клітин
Українська Мрія• 09 июня 2023
У мого сусіда був асцит, у нього були проблеми із серцем, печінкою, його врятували, полікувався, і живе далі чоловік.
Зажуженная Жужжа• 09 июня 2023
Не паникуйте. Пару лет назад у моей дочери был полный трэш ,асцит ,увеличение печени ,весь пищевод с нарушениями ,анализы и УЗИ абзац ,реанимационное состояние. Откапали за неделю ,все пришло в норму ,что это было так и не поняли . При адекватном лечении все будет хорошо.
Зажуженная Жужжа• 09 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Асцит это жидкость в брюшной полости ,его на УЗИ видно.КТ с контрастом это для выявления раковых изменений .
Губка Боб• 09 июня 2023
У подруги диагностировали асцит. Через год обнаружили рак яичника с метастазами кишечника