миссАрфография• 09 июня 2023
Идете в укриття?
Пупс• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Та ні, не великий, 7 кв.м
Чому ж невеликий, величенький, у багатьох кухнi менші. В мене туалет менше 2 кв.м, там тільки сидіти на унітазі можна)
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Прийміть, нарешті, той факт, що Україна - двомовна країна. Про що свідчить і статистика. І переважна більшість українців - білінгви. Мова не визначає національність. А от взаємна повага і взаємне прийняття допомагають згуртованості у боротьбі проти ворога.
Проблема і корінь проблеми в тому що є причиною того що наша країна двомовна. І чому всяку дічь ми маємо приймати як факт. Прийміть як факт що педофелія це вроджене і не коректується , прийміть як факт корупцію і т.д.
Умничка-помощничка• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Національність якось впливає на шлях до укриття? Це ви наперед написали, бо заплановано мовний срач у цій темі?))
Кіна не буде• 09 июня 2023
Ответ дляПупс
У мене досить велика однушка, а санвузол спільний 4,5 квадрати.
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ дляПупс
Це туалет з ванною в мене. Ми все зайве звідси винесли,тому і місця більше стало. Стиралка у коридорі стоїть.
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Це від недосипу , доречі ?)))
Варена цибуля• 09 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
А лифт в ком час тоже шумит?
Да, каждую ночь раза 3-5 кто-то вызывает лифт, а если тревога- может и 10-15 раз. И это 9-этажка. Представляю, какой траффик в 20-этажках.
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Та жіночка не в собі ) in middle of nowhere
миссАрфография
• 09 июня 2023
Ответ дляКіна не буде
А лифт в ком час тоже шумит?
Спускаються в укриття
Помаранчова душа• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Это к чему коммент в этой теме?
Пупс• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Це щоб безпечне місце зробити,тому стиралку винесли звідти?
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Спускаються в укриття
Я і так ці ліфти не дуже люблю,а в тривогу, мабуть, би взагалі в них не зайшла.
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Это к чему коммент в этой теме?
Відповідаю на коментар , а що ?
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ дляПупс
Це щоб можна було лягти)
irinka_kyiv• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Відповідаю на коментар , а що ?
На який? Ви мабуть помилилися темою. Ваш коментар не є відповіддю
Помаранчова душа• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Відповідаю на коментар , а що ?
Я не вам писала. Вы хоть смотрите.
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляirinka_kyiv
Ой , це не мені було поставлено запитання, перепрошую, пора спати
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Я не вам писала. Вы хоть смотрите.
Та спати пора ) вже помітила
irinka_kyiv• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Пупс• 09 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Понятно, до 5 утра спать бессмысленно((( пойду киселя заварю, чтоб есть не хотелось
А что за кисель? Как называется и где продается?
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляNatal_ka91
Захід, не йдемо, немає поруч. Дитина в коридорі. Якось так(
Де саме знаходиться на заході? А ракети де зараз, є інформація?
ШанельКуКу• 09 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Мои все спят, даже сирена не разбудила.
И я сейчас усну.
Аналогично, лежу в кровати переписываюсь со знакомой, все остальные сопят в своих кроватях. Завтра рано вставать, надо спать
Свекруховна• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Вы бредите? У Вас спрашивают про укриття) тему перепутали?
Natal_ka91• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Нема поки, але по ходу в нас ніхто і не ходить в укриття. Я в ліжку, як і інші, і читаю Ванька і порадницю). Паралельно серіал щоб відволіктися.
Мавка• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А до чого тут це? Я двомовна, доречі,і переважно спілкуюся російською. Но не розумію вашого посту в цій темі