Мама Карло• 09 июня 2023
Яку з цих суконь обрати?
Хочу щось чорно біле, але більше чорного
Ленне-Рейма• 09 июня 2023
Має або верх, або низ бути відкритим. У вас все разом, це непристойно виглядає
Опля Картопля• 09 июня 2023
Це ж не ви на фото?
Тоді друге якщо така ж гарна фігурка. Перше - якщо є щось, що хотілося б приховати. Третє не сподобалося.
Rocka Rolla• 09 июня 2023
Ответ дляМама Карло
Блін, не додала голосування
😁тепер рахуйте на аркуші)) я за перше
Мама Карло
• 09 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Де має?
Мэри Попкинс• 09 июня 2023
Сукні ще ті звісно, але мені з них друга, якщо вже примусять брати) перша взагалі чорті шо дитяче з елементами медсестри стриптизерши
Б´ю байдики• 09 июня 2023
О, як раз дивилась через люду з Голлівуда рекламу цього магазу
Ви теж, напевно 😂
Ох і ціни 😳
Ви теж, напевно 😂
Ох і ціни 😳
Кава з перцем• 09 июня 2023
Ответ дляМама Карло
А що з ними не так?
по стилю питання...провінційні..як на мене
Мама Карло
• 09 июня 2023
Ответ дляКава з перцем
Як це - провінційні чоботи
ЯкаКраля• 09 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Зависть-плооое чувство, на девушке с фото даже мешок будет отлично выглядеть!
Кава з перцем• 09 июня 2023
Ответ дляМама Карло
Як це - провінційні чоботи
не чоботи, а лук взагалі, стиль...але то Ваша справа,якщо так подобається