Анонім Завгосп• 09 июня 2023

Киев, лицей 241

Есть ли тут мамочки деток, которые учатся в Голосеевском лицее? Реально ли поступить самому или нужно подходить к директору лично, ну вы поняли) И вообще как этот лицей? Вы и дети довольны? Сильно сложно учиться?
Чарочка діда• 09 июня 2023
Не знаю как подступиться…
Мы переехали в 2021 рядом с лицеем живем.
Должны были в 4 класс идти

Никак попасть нельзя
Сказали мест нет, и даже на порог пообщаться не пустили.
Мол много желающих на место, через благодарность - наверное только от своих берут что б не спалить.

Знакомых сын учился - говорят дорого и знания очень посредственные, а денег просят много.
В итоге пошли в обычную школу, не жалею.

автор Анонім Завгосп • 09 июня 2023
Мы тоже хотим в 4 класс перейти с обычной школы. Но пока даже неизвестно, будут ли свободные места… пока их нет( а даже если будут, то 1-2, не больше, думаю.
Мрію про пончик• 09 июня 2023
Лицей нормальный, раньше был. Мы учились в 179 рядом, все кто в лицее учился - хвалили. 179 советую только младшую школу. Старшую - нет!
Не служанка• 09 июня 2023
Нормальний ліцей. Не знаю про які гроші пишуть вище, ми платимо внесок 350 грн.
Рівень знань залежить від конкретного вчителя конкретного предмета. Потужне навантаження по домашньому завданню. Важко поєднувати наприклад, спорт секцію і навчання. Загалом нормальний ліцей.
автор Анонім Завгосп • 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Дякую за відповідь! А ви поступали по конкурсу? Теж здавали математику і укр.мову?
автор Анонім Завгосп • 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
А внесок 350грн в місяць чи в рік?
Не служанка• 09 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А внесок 350грн в місяць чи в рік?
Внесок кожного місяця. Це наша школа по прописці, нічого не здавали.
Лика-прилипка• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Зараз прописки до школи немає.
Не служанка• 09 июня 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Зараз прописки до школи немає.
Можливо і немає. Але в ліцеї нам не могли відмовити так, як вулиця на якій ми проживаємо закріплена саме за цим ліцеєм. Якось так.

Лика-прилипка• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Нічого ні за чим вже другий рік не закріплено.
Лика-прилипка• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Останній абзац
Не служанка• 09 июня 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Останній абзац
Та будь ласка. Я вам нічого не хочу доводити. Але, ви приходите і вам кажуть- місць немає, , все.
Лика-прилипка• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Те, що місць немає, я і сама знаю. Але їх для всіх тепер немає, бо за місцем реєстрації вже не беруть бонусом, як раніше. До речі, взимку добирали, були екзамени для бажаючих. Моя свого часу теж саме за екзаменом і вступила
Не служанка• 09 июня 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Нік у вас класний)
Максим-7466• 10 июня 2023
Конкурсний відбір в гімназію №178
РЕЄСТРАЦІЯ на сайті гімназії https://178.com.ua/
Якщо дитина підготовлена, то поступити абсолютно реально!
Снідаю авокадо• 10 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
В них з 15го червня буде додадоткий набір до 4х класів. Подайте анкету-заявку в них на сайті через гугл-форму, може пощастить)
Снідаю авокадо• 10 июня 2023
Ответ дляНе служанка
за ліцеєм вже немає закріплених вулиць. Тому що це не просто середня районна школа, а саме ліцей, де вже немає молодшої школи. Там зараз довчаться ті діти, які там вчились в молодшій школі до трансформації і потім будут лише 5-12 класи.
автор Анонім Завгосп • 10 июня 2023
Ответ дляМаксим-7466
Конкурсний відбір в гімназію №178
Дуже дякую! Але ця гімназія далекувато від нас, з Теремків нам зручніше в 241 ліцей.
автор Анонім Завгосп • 10 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так, заявку через гугл-форму ми заповнили ще у травні. Ось чекаємо 15 червня, коли стане відомо, чи зʼявилися вільні місця в ліцеї.