Забрала і не сказала• 09 июня 2023

Порадьте, будь ласка, серіали для підлітків

Дітям 10 та 14 років, хлопці. З меншим дивились "Локк і ключі", "Агенство"Локвуд і компанія", "Таємниці Салфер Спрінгс" (дуже сподобався), з обома "Дивні дива", "Венздей". В загальному, їм подобаються містичні серіали про підлітків. Дуже хотілось би ще щось таке подивитись.
Патика-мотика• 09 июня 2023
13 причин ’почему’.

Купи слона• 09 июня 2023
Нэнси дрю (2019) постарше
Послания призрака (2019) младшему
Стефанія• 09 июня 2023
Supernatural, of course
Вапщета• 09 июня 2023
Малкольм, не мистика, но прикольный
inna.inna• 09 июня 2023
stranger things ,якщо ще не бачили, підлітки обожнюють цей серіал
автор Забрала і не сказала • 09 июня 2023
Дякую, дивились його, як ’Дивні Дива’. Старшого сина не могли загнати в ліжко, весь час просив ще одну серію))
Ответ дляinna.inna
Аноним_• 09 июня 2023
Тэо и волшебный талисман
Лука и волшебный театр