Забрала і не сказала• 09 июня 2023
Порадьте, будь ласка, серіали для підлітків
Дітям 10 та 14 років, хлопці. З меншим дивились "Локк і ключі", "Агенство"Локвуд і компанія", "Таємниці Салфер Спрінгс" (дуже сподобався), з обома "Дивні дива", "Венздей". В загальному, їм подобаються містичні серіали про підлітків. Дуже хотілось би ще щось таке подивитись.
Забрала і не сказала
• 09 июня 2023
Дякую, дивились його, як ’Дивні Дива’. Старшого сина не могли загнати в ліжко, весь час просив ще одну серію))
Забрала і не сказала
• 09 июня 2023
Ответ дляinna.inna
stranger things ,якщо ще не бачили, підлітки обожнюють цей серіал