Зубожиння• 09 июня 2023
Страховка в Болгарію
Доброго дня. Цікавить одне питання, якщо своїм ходом їду до Болгарії автобусом, чи наявність страховки є обов´язковою?
Бараболька• 09 июня 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Думаю ні. Але ж ви самі розумієте, які там ціни в лікарнях
Нічого, що там й лікарі дорогі.
Скупий платить два рази
Не виправдовуюсь• 09 июня 2023
Если своим ходом не проверяют, но для себя лучше купить. Если что то случиться, очень выручает. Стоит относительно недорого, от несчастных случаев никто не застрахован. Когда езжу с детьми, часто то травма, то серьезное отравление...
Беру без франшизы
Фляшка на трьох• 09 июня 2023
Вам страховка обійдеться в 180-200 грн, явно краще придбати, аніж потім платити тисячі у разі чого.
Не гоню• 09 июня 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
А где ее покупают? Спасибо!
У страхових компаній онлайн