Трусиковед• 09 июня 2023

Приймаю антидепресанти, протитревожні, почала вживати алкоголь

Вже як місяць приймаю ліки,але вони слабо допомагають,на ніч теж пʼю,для сну,але всеодно не сплю,почала вживати алкоголь,ввечері,перед сном,все частіше ,інакше не можу спати,дівчата,не вивожу,реально…
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ненужно так делать... Обратитесь к своему лечащему врачу, или другому специалисту, нужно корректировать схему лечения.
Певно так,потрібно спробувати інше лікування ,так як,випробувальний термін вже пройшов
Кукусикиииииии• 09 июня 2023
Ответ дляТрусиковед
От і я,чекаю,коли буде легше
Це не перша чорна полоса в житті, вірю що ще будуть радісні часи. Те що з роботою не складається вже 2 роки мене просто добиває, зневірилась в собі, самооцінка на 0. Як тут пишуть, і до війни гівна об´їлась і коли закінчиться не відомо
автор Трусиковед • 09 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
У кожного свої біди ,головне не зневіритися,у Вас все обов’язково вийде,вірте,це не назавжди !
Айпишница• 09 июня 2023
Антидепрессанты не совместимы с алкоголем , это факт . Алкоголь это дорога в никуда , есть у меня такое , что могу 4 дня в неделю вечером выпить коктейль, или вино , но прекрасно понимаю что легче не становится .
Запретила покупать алкоголь, только в выходной 2 бокала вина , зарядка каждый день, много хожу в течении дня , витамины , но когда наступает ночь тоска неимоверная, хочу домой , а дома нет , города нет .
Поэтому держитесь , алкоголь лучше убрать , проснулась и хорошо , дети рядом, муж рядом это счастье
Emeriez• 10 июня 2023
Автор, почитайте Євгена Скрипника в інста чи тг. Побільше прогулянок, спорту. Що подобалося робити колись, що зараз.
Я поміняла декілька АД і лікарів, щось не підійшло, або не пішло. У Скрипника багато дієвих порад щодо виходу з цього стану.
Дивіться, ви і самі це розумієте, що печінка переробляє ваш АД а ви ще заставляєте її переробляти алкоголь, щоб їй зовсім важко було.
Поясніть лікарю що у вас проблеми зі сном і вирішуйте це питання іншим шляхом